Film indir Hd » 1080p film indir » Venom: Zehirli Öfke (2018) film indir

Venom: Zehirli Öfke (2018) film indir

/ Görüntülenme: 511 / Yorum: 0
venom

Daha önce Örümcek Adam animasyonları ve çizgi romanlarında karşımıza çıkan Venom Zehirli Öfke 2018 yılında 1080p Türkçe dublaj sinema filmi ile karşımıza çıkıyor. Venom indir full hd filmi bundan önce yayınlanan Örümcek Adam filmlerinden tamamen bağımsız olarak kendi hikayesi ile vizyona girdi. Oldukça ilgi gören bilim kurgu ve aksiyon türündeki film ilerleyen yıllarda devam filmleri ile karşımıza çıkacak. Çizgi roman uyarlaması olan Venom Zehirli Öfke filminde Eddie Brock işini iyi yapan ve başını belaya sokmaktan kaçınmayan bir muhabirdir. Kız arkadaşının çalıştığı şirketin sahibinin insanlığın yararına işler yaptığı maskesi altında bir takım yasa dışı deneyler yaptığını öğrendiğinde hayatı tamamen değişecektir. Bu olayın haberini yapmak için kız arkadaşının patronunu bir röportaj sırasında köşeye sıkıştıran Eddie işini kaybeder. Aynı zamanda kız arkadaşı onun bu sorumsuz tavırlarını kaldıramayacağını söyleyerek onu terk eder.

Uzunca bir süre iş bulamayan ve yaşanan olayların ardından Eddie bunalıma girer ve kendisini salmaya başlar. Yaptığı haberler ile kendisini tanıyan birisi kendisini yasa dışı deneyler yapılan laboratuvara sokmayı teklif ettiğinde ise ayağına gelen fırsatı değerlendirmek ister. Venom 1080p indir turbobit indirme linkleri ile sitemizde. Deneylerin yapılan laboratuvara giren kahramanımız yaşananları belgelerken yaşadığı bir kaza sonucunda vücudunu ve zihnini kontrolü altına alabilen bir organizmaya temas eder. Başına gelenleri anlamlandıramayan genç adamın izinsiz yaptığı giriş bu olay ile birlikte fark edilir ve onu öldürmesi için peşine paralı askerler takılır. Kurtulmak için kaçmaya başlayan Eddie vücuduna işleyen Venom'un kendisine büyük bir güç verdiğini görür. Kaçarken bu gücü kullanır ve sonrasında içine düştüğü bu garip durumdan kurtulmaya çalışır. En iyi filmleri 1080p kalitesinde Türkçe dublaj ve altyazı seçeneği ile indirmek için sitemizi takip edebilirsiniz.

Venom: Zehirli Öfke Türkçe dublaj indir

Ad: Venom Yıl: 2018 Yönetmen: Ruben Fleischer Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-kurgu, Gerilim
Oyuncular: Tom Hardy, Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze, Reid Scott, Jenny Slate, Melora Walters, Woody Harrelson, Peggy Lu, Malcolm C. Murray

Venom: Zehirli Öfke indirme linkleri

m1080p RARBG
1080p
3D 1080p H-SBS
4K Bluray REMUX

Venom: Zehirli Öfke alternatif linkler

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle