Ücretsiz
hd film indir

Destekçi Üyelik

Neden Destekçi Üye Olmalıyım?

- Sitemiz başka hiç bir yerde bulamayacağınız kalitede filmleri sizlerle paylaşmaktadır. Bu paylaşımlarımı sürdürebilmemiz için bize destek olmak isteyen kişiler "Destekçi Üye" olabilirler. 4K filmleri paylaşabilmek için güçlü bir sunucunun yanında domain, hosting, premium üyelikler gibi bir çok masraf kalemi bulunmaktadır. Sizlerde sitemize destek olarak bu masraflara yardımcı olabilir ve paylaşımların devamlılığına katkı sağlayabilirsiniz.

Destekçi Üyelere Tanınan Ayrıcalıklar Nelerdir?

- Tamamen reklamsız bir site. Destekçi üyeler m1080p ücretsiz indirme linkleri olan Mega.nz, Mail.ru ve Uptobox linklerinde veya sitenin herhangi bir yerinde reklam ile karşılaşmazlar.

- 1080p, 1080p BluRay Remux ve 4K UltraHd BluRay Remux filmler için alternatif link. Bu paylaşımlar için "Uptobox" indirme alternatifi sadece destekçi üyelere özel olarak verilecektir. (Not: 10Gb üzeri dosyaların indirilmesi için premium üyelik gerekir.)

Uptobox premium fiyatı 1 yıl için 110Tl'dir ve turbobit gibi günlük, aylık hiç bir indirme limiti yoktur. Uptobox premium satın alarak istediğiniz boyutlarda sınırsız indirme yapabilirsiniz. UYGUN FİYATA UPTOBOX PREMİUM İÇİN TIKLAYIN

Nasıl Destekçi Üye Olabilirim?

100 Tl ve üzeri destek olanlar "6 AY" ve katları şeklinde destekçi üyelikten faydalanabilirler.

Destek Olabileceğiniz Yöntemler: Ziraat, Enpara, Finans, Garanti ve Bitcoin'dir.

- Buradan admine Kişisel Mesaj Göndererek veya bu sayfa altına yorum yaparak destekçi üyelik için gerekli ödeme bilgilerini alabilirsiniz. 


ÖNEMLİ HATIRLATMA !!!

Destekçi üyelik bir vip sistemi değildir, Sunucularımızdan indirme imkanı sağlamıyoruz. Sizlere herhangi bir vaatte bulunmuyoruz. Sitemizin devamlılığına destek olmak için bağış yapan kullanıcılarımıza teşekkür etmek için bir kaç ayrıcalık tanıyoruz o kadar. Bu şartlar altında sitemize destek olmak isteyen arkadaşlar yazabilirler. 

Yorumlar 24 Görüntülenme 4 793