Ücretsiz
hd film indir

Bağış Yap

Neden Bağış Yapmalıyım?

Sitemiz başka hiç bir yerde bulamayacağınız kalitede filmleri sizlerle paylaşmaktadır. Bu paylaşımlarımı sürdürebilmemiz için bize destek olmak isteyen kişiler "Bağış" yapabilirler. 4K filmleri paylaşabilmek için güçlü bir sunucunun yanında domain, hosting, premium üyelikler gibi bir çok masraf kalemi bulunmaktadır. Sizlerde sitemize destek olarak bu masraflara yardımcı olabilir ve paylaşımların devamlılığına katkı sağlayabilirsiniz.

100 Tl " bağış yapan tüm kullanıcılar " 6 AY " boyunca " Destekçi Üye " kullanıcı grubuna aktarılacaktır. 

Destekçi Üyelerin Sahip Olduğu Ayrıcalıklar: 

*Destekçi üyelerimiz "4kfilmindir.net" sitesinde bulunan filmleride aynı koşullarda indirebilirler. Destekçi üyelik 2 sitede birden geçerlidir. (+1300 film)

Sitede hiçbir şekilde reklam görmezler. (linklerde gözüken bc.vc reklamları ve ileride eklenebilecek tüm reklamlar)

Sitedeki her film için alternatif ve reklamsız linkler... (Uptobox dışında alternatif yoktur.)

- 1080p, 60FPS4K 2160p ve 1080p ve 4K BluRay Remux sürümler için tüm filmlerde uptobox alternatif linkini destekçi üyeler görebilir. (Uptoboxtan 10gb üzeri dosya indirebilmek için premium hesap veya alldebird almanız gerekir. Turbobite kıyasla hem çok daha uygun fiyatlı hem de günlük, aylık hiç bir limit olmadan indirme yapabilirsiniz.)ÖNEMLİ HATIRLATMA: 
Destekçi üyelik, Vip sistemi değildir. Size herhangi bir şey satmıyoruz. Lütfen sadece destek olmak isteyenler mesaj atsın. Ne burası bir ticarethane ne biz bu işten çok para kazanalım derdinde sizlere bir şey vaat ediyoruz. Biz bu filmleri kendimize hazırlıyor ve sizlerle paylaşıyoruz o kadar.

Bağış Yapabileceğiniz yöntemler: Enpara, Garanti, Denizbank, Ziraatbankası ve Bitcoin'dir.

DESTEK OLMAK isteyen üyeler yorum kısmı veya özel mesaj ile ulaşabilir.

Yorumlar 62 Görüntülenme 7 971