Ücretsiz
hd film indir

Destekçi Üyelik

Sitemizin aylık sunucu, hosting, premium derken yaklaşık 1000 Tl gibi bir masrafı bulunmaktadır. O yüzden sizlerde en kaliteli filmlerin yayınlanmaya devam etmesi için sitemize katkıda bulunabilirsiniz. Destek olmayan üyeler bugüne kadar olduğu gibi sitenin tüm imkanlarından aynı şekilde faydalanmaya devam edecektir. Destek olan üyelerimiz ise bütün sürümler için UPTOBOX alternatif linklerini görebileceklerdir.

Destekçi Üyelerin Sahip Olduğu Ayrıcalıklar: 
DAHA FAZLA FİLM VE TÜRKÇE DUBLAJ DİZİLER 
(DESTEKÇİLERE ÖZEL FİLMLER İÇİN TIKLA)

  • Sitede hiç bir şekilde reklam görmezler. (bc.vc link reklamları dahil)
  • 90 TB Geniş arşive erişebilirler. Şuan için arşivimizde 1600+ paylaşım ve 90.0 TB dosya mevcuttur.
  • "4KFilmindir.net" sitemizde bulunan filmleri ve başka hiç bir yerde bulamayacağınız BluRay sürüm dizileri aynı koşullarda indirebilirler. Aldığınız üyelik iki site için birden geçerlidir.
  • "UPTOBOX" alternatif linkler. m1080p ve 1080p sürümleri ücretsiz uptobox üyelikle indirebilirsiniz. 1080p Remux ve 4K Remux indirebilmeniz için UPTOBOX PREMİUM veya ALLDEBRİD benzeri hizmet sahibi olmanız gerekir. UPTOBOX premiumlarda hiç bir günlük veya aylık indirme sınırı yoktur.
  • LÜTFEN DİKKAT! Destekçi üyelik size herhangi bir premium veya sunucu üzerinden indirme sağlamaz. Sadece alternatif uptobox linklerini görebilirsiniz.


DESTEKÇİ ÜYELİK NE KADAR? (İki Site Tek Fiyat)
  • 6 AY DESTEKÇİ ÜYELİK "150 TL"
  • 1 YIL DESTEKÇİ ÜYELİK "250 TL"
  • SINIRSIZ DESTEKÇİ ÜYELİK "500 TL"


ÖDEME YÖNTEMLERİ: ENPARA, GARANTİ, ZİRAAT, İŞ BANK havale ve BİTCOİN'dir.
 

ÖNEMLİ HATIRLATMA: 
Destekçi üyelik, Vip sistemi değildir. Sunucu üzerinden son hızda indirme sağlamaz. Sadece alternatif olarak Uptobox linklerini görebilirsiniz. Size herhangi bir şey satmıyoruz. Lütfen sadece destek olmak isteyenler mesaj atsın. Ne burası bir ticarethane ne biz bu işten çok para kazanalım derdinde sizlere bir şey vaat ediyoruz. Biz bu filmleri bizden daha iyisi olmadığı için kendimize hazırlıyor. Sizlerle paylaşıyoruz o kadar.


SİZE NASIL ULAŞIRIM?: 
DESTEK OLMAK isteyen üyeler yorum kısmından veya buraya tıklayarak (özel mesaj) ile veya "[email protected]" mail adresinden bize ulaşabilir.


LÜTFEN SADECE DESTEK OLMAK İSTEYEN KİŞİLER MESAJ ATSIN. PARA VERİP HİZMET ALIYORUM KAFASINDAKİ İNSANLAR ve VERDİKLERİ MİKTAR İÇİN HER ŞEYİ İSTEYEBİLECEĞİNİ DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR BU KONUYU GÖRMEZDEN GELEBİLİRLER.

Yorumlar 11