Film indir Hd » 2020 filmleri indir » Yeni Mutantlar indir (2020) The News Mutant

Yeni Mutantlar indir (2020) The News Mutant

/ Görüntülenme: 81 / Yorum: 0
yeni mutantlar

X-men serisinden sonra yeni bir kadro ile karşımıza çıkan Yeni Mutantlar filmi full hd sürümü ile yayında. Dört genç mutant olan Rahne, Sam, Illyana ve Roberto psikiyatrik olarak takip edilmeleri için izole bir hastaneye kapatılır. Onları bu hastaneye kapatan kişi olan Dr. Cecilia Reyes toplum için tehlikeli olduğunu düşündüğü bu gençlerin hareketlerini takip eder.  The New Mutants filminde dörtlünün arasında Danielle isimli yeni birinin katılması sonrasında ise hastane içerisinde tuhaf olaylar meydana gelmeye başlar. 

Rehabilitasyon merkezindeki gençler kendilerinin iyiliği için burada tutulduklarını sanarken aradan zaman geçmesi ile gerçeğin farkına varırlar. Terapiden çok onların yetenekleri ve yapabilecekleri ile ilgilenen Dr. Cecilia'nın amacını anlayan gençler bunun üzerine harekete geçecektir. Yeni Mutantlar indir. Ücretsiz olarak full hd 1080p ve 4K ultra hd indirme linkleri ile Türkçe altyazılı ve Türkçe dublaj seçenekleri ile 2020 yılında sitemize eklenecek filmlerden bir tanesidir.

Yeni Mutantlar Türkçe Altyazılı indir

Ad: The New Mutants Yıl: 2020 Yönetmen: Josh Boone Tür: Aksiyon, Korku, Bilim-kurgu
Oyuncular: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Alice Braga, Blu Hunt, Henry Zaga, Adam Beach, Thomas Kee, Colbi Gannett, Happy Anderson

Yeni Mutantlar indirme linkleri

Yeni Mutantlar alternatif linkler

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle