Film indir Hd » 1080p film indir » Titanik (1997) film indir

Titanik (1997) film indir

/ Görüntülenme: 372 / Yorum: 0
titanik 4k indir

Titanik filmi yayınlandığı 1997 senesinden bu yana bütün izleyenleri duygulandırmayı başaran yapımlardan bir tanesidir. 1080p ve 4K indirmek isteyenler için Türkçe dublaj olarak sitemizde yer alan Titanik filmi hiç kimsenin hatırlamak istemediği gerçek bir facianın içerisindeki romantik bir hikayeyi konu alıyor. Defalarca tekrar izlenebilecek bu mükemmel filmi izlememiş olan ziyaretçilerimize kaçırmamasını tavsiye ediyoruz. 15 Nisan 1912 tarihinde yaşanan Titanik faciasına gittiğimiz görkemli sinema filmi dev geminin yolculuğunu konu alıyor. Geçen seneler ve gelişen teknoloji ile birlikte insanoğlu hayatta çözemeyeceği problem kalmadığına inanmaya başlamıştır. Her sorunun üstesinden gelebileceğini düşünen insanlığın son eseri olan Titanik bu sebeple transatlantiği "bu gemiyi tanrı bile batıramaz" gibi bir slogan ile tanıtılır. Yapımından sonra ilk yolculuğuna çıkmaya hazırlanan geminin seçkin ve sınırlı sayıdaki yolcuları ise kendilerini şanslı saymaktadır.

Geminin yolcuları arasında bulunan Rose ve Jack adlı iki genç tesadüf eseri gemide tanışırlar. Annesiyle birlikte nişanlısının yanına gitmek için gemide bulunan Rose bir süre zaman geçirdiği sefil genç Jack'e aşık olur. İlk seferini yapan devasa gemi bu şekilde büyük bir aşka sahiplik yapar. Her şey çok güzel giderken Titanik türkçe dublaj indir filminde yolculuğun dördüncü günü gemi büyük bir buz dağına çarpar. Görünmeyen bu büyük kaza yaklaşık üç saat kadar süren su almak aşamasından sonra Titanik'i okyanusun derin sularına gömecektir. Ünlü yönetmen James Cameron'un izleyenleri adeta geçmişe götüren şaheseri Titanik 1080p indir turbobit linkleri ile sitemizde. 1997 senesinde vizyona giren filmin baş rollerini Leonardo Dicaprio ve Kate Winslet üstleniyor.

Titanik Türkçe dublaj indir

Ad: Titanic Yıl: 1997 Yönetmen: James Cameron Tür: Dram, Romantik
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Billy Zane, Kathy Bates, Frances Fisher, Gloria Stuart, Bill Paxton, Bernard Hill, David Savaşner, Victor Garber

Titanik indirme linkleri

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle