Film indir Hd » 1080p film indir » Demir Adam 1 indir (2008) 4K ultra hd

Demir Adam 1 indir (2008) 4K ultra hd

/ Görüntülenme: 164 / Yorum: 0
demir adam 1 indir

Demir adam 1 filmi Marvel stüdyolarının büyük yükseliş gösterdiği ikinci filmdir. Iron Man 1 adı ile yayınlanan film 4K ultra hd ve 1080p full hd olarak yayında. Babasından kalan miras sonrasında büyük bir şirketin başında olan Tony Stark aynı zamanda bir mühendislik dehasıdır. Bunun yanında çapkın ve eğlenmeyi seven bir adam olan Stark geliştirdiği yeni bir füzenin tanıtımı için Afganistan'a gider. Burada esir düşen zengin iş adamını kaçıranlar ondan kendileri için yeni bir füze geliştirmesini ister. Bu isteği kabul etmek zorunda kalan Stark oradan kurtulabilmek için metal bir zırh yapmaya başlar. Demir Adam 4k indir ücretsiz olarak sitemizdeki yerini alıyor.

Üç filmlik seri ve Avengers filmleri ile devam eden Iron Man serisinin ilk filmi ultra hd ve full hd olarak Filmindirhd.com adresinde sizlerle. Tony Stark'ın kendisini kurtarmak için tasarladığı zırh zamanla onun hayatına yön verecek ve kendisini başka bir noktaya sürükleyecektir.

demir adam 4k indir demir adam 1 indir demir adam 1 türkçe dublaj indir iron man 1 indir

Demir Adam 1 Türkçe dublaj indir

Ad: Iron Man Yıl: 2008 Yönetmen: Jon Favreau Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-kurgu
Oyuncular: Robert Downey Jr., Terrence Howard, Jeff Bridges, Gwyneth Paltrow, Leslie Bibb, Shaun Toub, Faran Tahir, Clark Gregg, Bill Smitrovich, Sayed Badreya

Demir Adam 1 indirme linkleri

m1080p RARBG
1080p
1080p Bluray REMUX
4K Bluray REMUX

Demir Adam 1 alternatif linkler

Mega.nz
Uptobox
Mail.ru

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle