Film indir Hd » 1080p film indir » Rogue indir (2020) full hd

Rogue indir (2020) full hd

/ Görüntülenme: 142 / Yorum: 0
rogue 2020 indir

Rogue Türkçe dublaj indir. 2020 yapımı Amerikan filmi sitemizde Türkçe dublaj olarak yer alacak. Rogue filminin konusuna bakacak olursak, Samantha O'Hara adındaki kadının liderlik ettiği bir grup paralı askerin hikayesi konu alınıyor. 1080p ve 4K kalitesinde indirebileceğiniz filmde Samantha ve ekibi son aldıkları iş sebebi ile Afrika'ya yolculuk eder. Buradan kaçırılan bir grup kız çocuğunu kurtarmak ile görevlendirilen grup onları kurtardıktan sonra peşlerine takılan çeteden kurtulmak zorunda kalacaktır. Bu kaçış sırasında bir binaya sığınan paralı askerler boş sandıkları bina içerisinde rehabilitasyon için bulunan onlarca aslan ile dolu olduğunu gördüğünde ise çetin bir mücadeleye girişmek zorunda kalacaktır.

Klasik konusu ve aslanlar ile farklı bir hava büründürülen Rogue filmi ücretsiz olarak sitemizdeki yerini alıyor. Güzeller güzeli Megan Fox filmin baş rolünde yer alıyor. 2020 filmlerini indirmek isteyenler sitemizi takip etmeye devam ederek Dublaj ve Altyazılı filmlere ulaşabilirler.

Rogue 2020 Türkçe Altyazılı indir

Ad: Rogue Yıl: 2020 Yönetmen: M.J. Bassett Tür: Aksiyon
Oyuncular: Megan Fox, Philip Winchester, Greg Kriek, Brandon Auret, Jessica Sutton, Kenneth Fok, Isabel Bassett, Adam Deacon, Sisanda Henna, Tamer Burjaq

Rogue 2020 indirme linkleri

Rogue 2020 alternatif linkler

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle