Film indir Hd » 1080p film indir » 21 Bridges indir (2019) tek parça

21 Bridges indir (2019) tek parça

/ Görüntülenme: 68 / Yorum: 0
21 bridges indir

21 Bridges filmi indir. Türkçe adı 21 Köprü olarak çevrilmiş olan full hd film Türkçe dublaj linkleri ile yayında. Filmde New York polis departmanında gözden düşmüş bir memur olan Chadwick Boseman'ın hikayesi konu alınıyor. New York şehrinde bir insan avcısı şehirdeki polisleri hedef almaya başlar. Tek tek öldürülen polisleri avlayan katilin yakalanması gerekince kahramanımız Chadwick için kendisini affettirme fırsatı doğar. Hemen işe koyulan dedektif araştırmaları sonrasında polisler ve yasa dışı suç liderleri arasında bir ortaklık olduğunu keşfeden Chadwick kurulan bu kirli işler sonrasında gelen cinayetleri aydınlatmak için araştırmalarına devam ediyor.

21 Bridges Türkçe dublaj indir. Araştırmaları derinleştikçe ortalık karışmış ve kimin kimi takip ettiği belirsiz bir hal almaya başlamıştır. Bunun üzerine katilin şehri terk etmesini önlemek için ileri düzey önlemler aldıran Chadwick şehirde bulunan 21 köprünün tamamını kapattırıyor. Yıllardır bir ikon haline gelmiş olan Manhattan adası bu şekilde ilk defa dış dünya ile olan bağlantısını kesiyor ve kovalamaca başlıyor.

21 bridges indir 21 bridges türkçe dublaj indir 21 köprü filmi indir 21 bridges 4k indir

21 Bridges Türkçe dublaj indir

Ad: 21 Bridges Yıl: 2019 Yönetmen: Brian Kirk Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Oyuncular: Chadwick Boseman, Sienna Miller, J.K. Simmons, Stephan James, Taylor Kitsch, Keith David, Alexander Siddig, Louis Cancelmi, Victoria Cartagena, Gary Carr

21 Bridges indirme linkleri

m1080p
1080p
1080p Bluray BD Remux
4K Bluray UHd Remux

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle