Film indir Hd » 1080p film indir » Project Power indir (2020)

Project Power indir (2020)

/ Görüntülenme: 43 / Yorum: 0
proje

Project Power Türkçe dublaj indir. Netflix yapımı 1080p full hd 2020 yapımı filmi orijinal adı Project Power olarak geçiyor. Amerika'nın New Orleans şehrinin sokakları büyük bir dedikodu ile çalkalanmaya başlar. Ortalıkta dolaşan bir hap kullanan insanlara kısa süreliğine birbirinden farklı süper güçler vermektedir. İşin garip tarafı ise bu hapı kullanana kadar bu gücün ne olduğunu kimsenin bilememesidir. Şehirde bu hapı kullananların arasında ateş saçanlar, görünmez olanlar ve müthiş güçlere sahip olanlar varken aynı zamanda bazıları ise ölümcül reaksiyonlar ile karşı karşıya kalmıştır. Hapın şehirde oldukça yaygınlaşmasından sonra bölgede ciddi oranda bir suç artışı yaşanır. Project Power filmi 2020 indir ücretsiz indir.

Artan suçlar sonrasında şehrin yerel polislerinden bir tanesi hapın çıkış kaynağını aramaya başlar. Araştırmasını sürdürürken karşısına çıkan bir satıcı ve intikam almak için yanıp tutuşan bir eski asker ile karşılaşır. Onlarıda yanına alarak bütün şehri kaosa sürükleyen bu hapın kaynağını bulmaya çaşışacaktır. Project Power 1080p indir sitemizdeki yerini alıyor. Çok sevilen Limitless filmi ile benzer konusu ile gayet ilgi çekici bir film bizleri bekliyor.

Project Power Türkçe dublaj indir

Ad: Project Power Yıl: 2020 Yönetmen: Henry Joost,Ariel Schulman Tür: Aksiyon, Suç, Bilim-kurgu, Gerilim
Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Jamie Foxx, Machine Gun Kelly, Rodrigo Santoro, Amy Landecker, Casey Neistat, Courtney B. Vance, Tait Fletcher, Dominique Fishback, Michael Thomas

Project Power indirme linkleri

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle