Film indir Hd » 1080p film indir » Joker filmi (2019) indir

Joker filmi (2019) indir

/ Görüntülenme: 80 / Yorum: 0
joker filmi indir

Joker filmi Türkçe dublaj full indir. 2019 senesinin en çok beklenen filmlerinden bir tanesi olan Joker filmi izlemek isteyenler için sitemizde. Arthur Fleck hayali komedyen olma hayali kuran ve geçimini sağlamak için palyaçoluk yapan biridir. Annesi ile birlikte yaşayan Arthur buna rağmen bütün hayatı boyunca yalnızlık çekerek geçirmiştir. Yaşadığı bu yalnızlığı çeşitli insanlarla bağ kurma çabasına girerek aşmaya çalışan Arthur gündüz çalıştığı iş yerinde palyaço maskesini yüzüne geçirirken geceleri ise asla çıkartıp atamayacağı maskesini takınmak zorunda kalır. Joker filmi indir'de hayattaki tek yoldaşı olan annesi oğlunun bu halini gizlemesi için küçüklüğünden beri ona Happy lakabı ile seslenmektedir.

Happy adı onun içerisindeki büyük acıyı gizlemesine yardım etse bile bu acıyı dindirmeye yetmemektedir. Yıllar boyunca yaşadığı dışlanmışlık ve katlanmak zorunda kaldığı zorbalıklar Arthur'u toplumun çok uzağında aykırı bir adam olmaya iter. Yıllar geçtikçe psikolojik olarak tehlikeli yönet giden adam bir süre sonra yaşadığı şehir Gotham'ın karanlık ve suç dolu dünyasında kendisine yer edinir. Joker tek link indir. İmdb top 250 listesinde 58 numaradan giriş yapan son Joker filmi bütün izleyenlerin beğenisini kazanmayı başarıyor.

joker filmi türkçe dublaj full indir joker türkçe dublaj indir joker tek link indir

Joker filmi Türkçe dublaj indir

Ad: Joker Yıl: 2019 Yönetmen: Todd Phillips Tür: Suç, Dram, Gerilim
Oyuncular: Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy, Brett Cullen, Shea Whigham, Bill Camp, Glenn Fleshler, Leigh Gill, Josh Pais

Joker filmi indirme linkleri

m1080p
1080p
1080p Bluray BD Remux
4K Bluray UHd Remux

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle