Ücretsiz
hd film indir

Madagaskar Serisi indir

Madagaskar 3 indir
Madagaskar 3
Madagascar 3: Europe's Most Wanted

Madagaskar 3 Avrupa'nın en çok arananları animasyonu serinin son filmi olarak karşımıza çıkıyor....
2012 Türkçe dublaj
indir
Madagaskar 2 indir
Madagaskar 2
Madagascar: Escape 2 Africa

Madagaskar 2 ilki çok sevilen animasyon filminin devam filmidir. Büyüklerin ve küçüklerin beğeni...
2008 Türkçe dublaj
indir
Madagaskar 1 indir
Madagaskar
Madagascar

Madagaskar animasyon serisinin ilk filmi olan Madagaskar 1'de aslan Alex, su aygırı Gloria, zürafa...
2005 Türkçe dublaj
indir

Madagaskar Boxset indir

Madagaskar Penguenleri Boxset bir hayvanat bahçesinde dünyaya gözlerini açmış ve uzunca yıllar orada yaşamış olan bir grup hayvanın hikayesi etrafında dönüyor. Bahçenin en gözde hayvanı olan aslan Alex, onun en yakın arkadaşı zebra Marty, su aygırı Gloria ve zürafa Melman uzun zamandır iyi dostturlar. Yedikleri önünde yemedikleri arkasında mutlu şekilde giden hayatları içlerinden birinin macera arayışı ile son bulacaktır. Kahramanlarımız önce Madagaskar'a oradan Afrika ve Avrupaya uzanan eğlenceli ve tehlikeli bir yolculuk yapacaktır.

Madagaskar Serisi Filmleri

Serinin ilk filmi olan Madagaskar 1'de kahramanlarımızdan Marty bulundukları hayvanat bahçesinin dışında akıp giden yaşamı merak eder ve kusursuz bir firar düzenler. Geride kalan yakın arkadaşları ise onun başını belaya sokmasını engellemek adına hemen peşine düşecek ve kahramanlarımız güvenli alanlarının dışında farklı olaylarla karşılaşacaktır.

Madagaskar 2 filminde ise kendilerini Madagaskar'dan kurtarıp hayvanat bahçesine geri dönmek isteyen kahramanlarımız bunu başarmak için bir takım denemelerde bulunacak ve bu çabaları onları Afrika'ya sürükleyecektir. Yağmurdan kaçarken doluya tutulan aslan Alex ve arkadaşları Afrika'nın çorak topraklarında bir çok tehlike ile yüzleşecektir.

Madagaskar 3 Avrupa'nın En çok Arananları filminde ise yaptıkları bir plan sonrası katıldıkları sirk ile birlikte Avrupa'ya dönmeyi başaran kahramanlarımız başlarını belaya sokmuş ve kaçak durumuna düşmüştür. Aralarına yeni arkadaşlarda katan ekibimiz peşlerindeki insanları atlatmak için ellerinden geleni yapacaktır.

Madagaskar Penguenleri filmi ise ilk üç filmi başarısının ardından Madagaskar Serisinin içerisinden çıkan penguenleri konu alan yan filmdir. Madagaskar'ın muhteşem ajanları olan penguen Kowalski, Rico, Private ve Skipper gizli bir ajana katılır. Kuzey Rüzgarları adlı bu oluşuma katılan penguenler Dr. Octavius adlı kötü bir adamı durdurmaya çalışacaktır.
Kategoriler: Boxset Film indir
Yorumlar 0 NFO (Teknik Özellikler)
Tavsiye Seriler:
Labirent Serisi indir
Labirent Serisi
Maze Runner Boxset

Labirent film serisi toplam üç filmden oluşmaktadır. Orijinal adı ile Maze Runner Boxset olarak bilinen seri aynı...
2014-2018 Türkçe dublaj
indir
3 film
Buz Devri Serisi indir
Buz Devri Serisi
Buz Devri Boxset

Buzul çağda yaşayan bir grup hayvanın başlarından geçen olaylar üzerine şekillenen Buz Devri serisinin...
2002-2016 Türkçe dublaj
indir
5 film