Film indir Hd » 1080p film indir » Dövüş Kulübü - Fight Club (1999) film indir

Dövüş Kulübü - Fight Club (1999) film indir

/ Görüntülenme: 53 / Yorum: 0
fight club izle indir

Fight Club Türkçe dublaj indir. Mobil film indirebileceğiniz sitemizde 1999 yapımı Dövüş Kulübü filmi ücretsiz olarak sizlerle. Sıradan bir sigortacı olarak hayatını sürdüren Jack uzunca bir zaman uykusuzluk problemi çeker. Bu durumun kendisinde yarattığı psikolojik sorunlardan kurtulabilmek için grup toplantılarına katılmaya başlar. Bu terapilerden bir tanesinde kendisi gibi değişik ruh haline sahip olan Marla adında bir kadın ile tanışır. Bu tanışmadan kısa bir süre sonra ise hayatını tamamen değiştirecek olan Tyler Durden ile tanışır.

Tyler Durden kahramanımız Jack'in bütün hayallerini gerçekleştirmiş ve ulaşmak istediği herşeye sahiptir. İkili tanıştıktan sonra hakkında konuşulması yasak olan Dövüş Kulübü'ne katılacaktır. Fight Club izle indir ücretsiz olarak yayında. David Fincher yönetmenliğinde çekilen film çok kısa sürede dilden dile yayılarak bir efsane haline gelmiştir. Turbobit indirme linklerini aşağıda bulabileceğiniz Fight Club filmi herkesin izlemesi gereken yapımlardan bir tanesidir.

dövüş kulübü indir fight club film indir fight club türkçe dublaj indir

Fight Club Türkçe dublaj indir

Ad: Fight Club Yıl: 1999 Yönetmen: David Fincher Tür: Dram
Oyuncular: Edward Norton, Brad Pitt, Meat Loaf, Zach Grenier, Richmond Arquette, David Andrews, George Maguire, Eugenie Bondurant, Helena Bonham Carter, Christina Cabot

Fight Club indirme linkleri

m1080p
1080p
4K 2160p
1080p Bluray BD Remux

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle