Film indir Hd » 1080p film indir » Yenilmezler 4: Oyunun Sonu (2019) film indir

Yenilmezler 4: Oyunun Sonu (2019) film indir

/ Görüntülenme: 180 / Yorum: 0
avengers 4 endgame indir

Avengers 4 Endgame 1080p - 4K Bluray indir ücretsiz

Yenilmezler 4 Oyunun Sonu filmi bir maceranın muhteşem bitişini ekranlara taşıyor. Infinity War'da bir çok kahraman küle dönüşmüş ve dünyanın yarısıda onlarla birlikte yok olmuştu. Thanos'un yarattığı bu büyük yıkımdan sonra geride kalanlar ise büyük bir çöküş içerisine girmiştir. Geride kalanlardan Hulk, Black Widow, Kaptan Amerika ve Thor yas tutarken Nebula ve Iron ise bir uzay gemisinin içerisinde sürüklenmektedir. Bütün kahramanlar büyük bir umutsuzluk içerisindeyken Ant-man kuantum bölgesinden çıkarak zamanda yolculuk yapmanın bir yolunu bulur. Bu haberi paylaşmak için hemen diğer kahramanların yanına gider ve hep birlikte tekrar geçmişe giderek Thanos'u durdurmaya çalışırlar. Yenilmezler 4 Oyunun Sonu indir ücretsiz olarak sitemizdeki yerini alıyor.

Yenilmezler dört filmlik serinin ardından ekranlara veda ediyor. Serinin son filminde kahramanlarımız kaybettikleri sevdiklerine yeniden kavuşmak umudu ile her zamandakinden daha kararlı şekilde büyük bir savaşa hazırlanıyor. Sinema tarihinin en iyi boxsetleri arasına adını yazdırmayı başaran Yenilmezler müthiş bir final olan Avengers Endgame indir full hd 1080p ile veda ediyor. 4K Ultra hd kalitesinde izlemek isteyenler filmi sitemizden indirebilirler.

yenilmezler 4 oyunun sonu indir avengers endgame indir full avengers 4 endgame türkçe dublaj indir

Yenilmezler 4 Oyunun Sonu Türkçe dublaj indir

Ad: Avengers: Endgame Yıl: 2019 Yönetmen: Anthony Russo,Joe Russo Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-kurgu
Oyuncular: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Paul Rudd, Benedict Cumberbatch, Chadwick Boseman

Yenilmezler 4 Oyunun Sonu indirme linkleri

m1080p
1080p
3D-Hsbs
4K Bluray UHd Remux

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle