Film indir Hd » 1080p film indir » Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı (2018) film indir

Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı (2018) film indir

/ Görüntülenme: 202 / Yorum: 0
yenilmezler 3 indir hd

Avengers: Infinity War - Sonsuzluk Savaşı full hd indir

Yenilmezler Serisinin üçüncü bölümü olan Sonsuzluk Savaşı orijinal adı ile Avengers: infinity war 4k indir. Bugüne kadar dünyanın yaşadığı bütün tehlikeler üzerine bir araya gelen Avengers ekibinin son macerası yine benzer bir temaya sahip. Iron-man ve Kaptan Amerika arasında yaşanan karşılıklı restleşme sonrasında ikiye bölünen Yenilmezler grubu birbirinden uzaklaşır. Kendi aralarında kurdukları küçük gruplar ile dünyayı koruma mücadelesine devam eden ekip sonsuzluk taşlarının peşine düşen Thanos'tan haberdar olur. Kendisine sınırsız güç sağlayacak bu taşlara sahip olmasını engelleyebilmek için kahramanlarımız arasındaki sorunları çözmeli ve tekrar bir araya gelmelidir. 

Hiç birinin tek başına baş edemeyecek kadar güçlü bir düşman olan Thanos'a engel olmak isteyen kahramanlarımız birleştikten sonra dünya dışındanda yardım almak zorunda kalacaktır. Yenilmezler 3 indir 1080p Türkçe dublaj izlemek isteyenler için bir çok indirme alternatifi ile sitemizdeki yerini alıyor.

yenilmezler 3 sonsuzluk savaşı indir avengers infinity war 1080p indir yenilmezler infinity war 4k indir

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Türkçe dublaj indir

Ad: Avengers: Infinity War Yıl: 2018 Yönetmen: Anthony Russo,Joe Russo Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-kurgu
Oyuncular: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chadwick Boseman, Zoe Saldana

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı indirme linkleri

m1080p
1080p
3D-Hsbs
4K Bluray UHd Remux

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle