Film indir Hd » 1080p film indir » Yenilmezler 2: Ultron Çağı (2015) film indir

Yenilmezler 2: Ultron Çağı (2015) film indir

/ Görüntülenme: 89 / Yorum: 0
yenilmezler 2 ultron çağı 4k indir

Yenilmezler 2 Ultron Çağı Türkçe dublaj full indir

İlk filmde büyük başarı yakalayan Avengers filmi ikinci filme Marvel'e ait bütün kahramanları dahil ederek devam ediyor. 2015 yapımı Avenger: Age of Ultron filminde ilkinden çok daha fazla aksiyon ve macera vaat ediliyor. Kahramanlarımız bir yandan dünyayı kurtarırken bir yandan ise onların hayatlarındaki gelişmelere tanık oluyoruz. Iron-man tüm dünya üzerinde barışın sağlanması için bugüne kadar bekletilmiş bir programı başlatır. Fakat dünyaya barış getirmesini umduğu sistem bunun yerine büyük bir tehlikeyi hızlı şekilde getirecektir. İşler karışıp içinden çıkılmaz bir hal aldığında ise kahramanlarımız Hulk, Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hawkeye yeniden Iron-man ile bir araya gelecek ve yaklaşan tehlikeyi önlemeye çalışacaktır.

Ultron adı ile bilinen James Spader oldukça güçlü ve acımasız şekilde insanlığı yok etmek için saldırırken kahramanlarımız vakit kaybetmeden harekete geçecektir. Yenilmezler 2 full izle Türkçe dublaj tek parça indir. Saflar taraflarını belli edip savaş başladığında ise yeni ittifaklar ve beklenmedik birliktelikler oluşacak ve aksiyonun dozu artacaktır.

yenilmezler 2 indir yenilmezler 2 ultron çağı indir yenilmezler ultron çağı 1080p indir

Yenilmezler 2 Ultron Çağı Türkçe dublaj indir

Ad: Avengers: Age of Ultron Yıl: 2015 Yönetmen: Joss Whedon Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-kurgu
Oyuncular: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, James Spader, Samuel L. Jackson, Don Cheadle, Aaron Taylor-Johnson

Yenilmezler 2 Ultron Çağı indirme linkleri

m1080p
1080p
3D-Hsbs
4K Bluray UHd Remux

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle