Ücretsiz
hd film indir

Buz Devri Serisi indir

Buz Devri 5 indir
Buz Devri 5: Büyük Çarpışma
Ice Age: Collision Course

Buz Devri 5 indir. Ücretsiz olarak sizlere sunduğumuz Buz Devri indirme serisinin son filmi olan...
2016 Türkçe dublaj
indir
Buz Devri 4 indir
Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor
Ice Age: Continental Drift

Buz Devri 4 Kıtalar Ayrılıyor filmini Türkçe dublaj tek parça indirebilirsiniz. Diego, Manny ve Sid...
2012 Türkçe dublaj
indir
Buz Devri 3 indir
Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı serinin üçüncü filmi olarak karşımıza çıkıyor. Animasyon filmleri...
2009 Türkçe dublaj
indir
Buz Devri 2 indir
Buz Devri 2: Erime Başlıyor
Ice Age: The Meltdown

Buz Devri 2 Erime Başlıyor animasyonunu izlemek isteyenler 1080p Türkçe dublaj olarak sitemizden...
2006 Türkçe dublaj
indir
Buz Devri 1 indir
Buz Devri 1
Ice Age

Buz Devri 1 google drive üzerinden Türkçe dublaj olarak indirebileceğiniz animasyon filmidir. 2003...
2002 Türkçe dublaj
indir

Buz Devri Boxset indir

Buzul çağda yaşayan bir grup hayvanın başlarından geçen olaylar üzerine şekillenen Buz Devri serisinin animasyonları dışında kısa filmleri, video oyunları ve hatta tiyatro oyunları da bulunmaktadır. Bu da animasyonun ne kadar beğenildiği ve ilgi topladığını ispatlamaktadır. Filmin üretildiği stüdyolar ise Walt Disney, 20th Century Fox ve Blue Sky Animation stüdyolarıdır. Serinin yaratıcısı ise Michael J. Wilson’dır. Sid isimli karakteri John Leguizamo seslendirirken, Manfred’i Ray Romano, Diego’yu Denis Leary, Scratt’ı ise Chris Wedge seslendirmektedir. Bu bir grup memelinin başından geçen, bazen eğlenceli ve bazen ise dramatik olayların anlatıldığı seriyi Buz Devri serisini Türkçe dublaj seçeneğiyle indirip izleyebilirsiniz.

Buz Devri Serisi Filmleri

Serinin ilk filminde yönetmen koltuğunda Chris Wedge ve Carlos Saldanha görülmektedir. Senaryo grubunda ise Michael Berg, Michael J. Wilson ve Peter Ackerman yer almaktadır. 59 milyon $’a mal olan filmin gişede elde ettiği hasılat ise 383 milyon $ civarıdır.

Serinin ikinci filmi Buz Devri 2: Erime Başlıyor’un yönetmenliğinde Carlos Saldanha bu kez tek başına yer almaktadır. Yapımcılığını bir kez daha Lori Forte’nin üstlendiği filmin senaryo grubunu ise Peter Gaulke, Jim Hecht ve Gerry Swalow oluşturmaktadır. 80 milyon $ ile hazırlanan filmin gişe başarısı ise 655 milyon $’ı bulmaktadır.

Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı filminin yönetmenliğini üstlenen kişi ilk iki filmde olduğu gibi Carlos Saldanha’dır. Bu filmde Lori Forte’ye yapımcılıkta eşlik eden kişi John Donkin olmaktadır. Filmin hikâyesi Jason Carter Eaton tarafından yaratılırken bu hikâyeyi filme uyarlayan senaryo grubunda ise Michael Berg, Peter Ackerman, Mike Reiss ve Yoni Brenner gibi isimler yer alır. 90 milyon $ bütçe ile çekilen film, 886 milyon $ gişe hasılatı elde etmiştir. Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı filminin Türkçe seslendirmeleri ise Ali Poyrazoğlu, Haluk Bilginer, Yekta Kopan, Altan Erkekli ve Aslı Tandoğan isimli kişilerdir. Buz Devri serisini harika isimlerin Türkçe seslendirmesiyle filmi izleyebilirsiniz.

Buz Devri 4: Kıtalar ayrılıyor filminde ise yönetmenliği Steve Martino ve Mike Thurmeier devralmaktadır. 2012 yılında seyirciyle buluşan filmin hikayesi Michael Berg ve Lori Forte tarafından oluşturulmuştur. Hikâyeyi senaryolaştırılmasında ise Michael Berg’e eşlik eden isimler ise Jason Fuchs ve Mike Reiss’tir. 95 milyon $’a mal olan film, 877 milyon $ kadar gişe hasılatı elde etmiştir.

Serinin son filmi olan Buz Devri 5: Büyük Çarpışma’da yönetmen koltuğunda Mike Thurmeier ve Galen T. Chu oturmaktadır. Filmin yapımcılığını bir kez daha Lori Forte üstlenmektedir. 2016 yılında gösterime giren filmin bütçesi 105 milyon $ civarlarındayken gişede elde ettiği hasılat ise 408 milyon $ civarındadır. Sinema tarihinin en iyi animasyon serilerinden biri olarak görülen Buz Devrini 1080p olarak full izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Kategoriler: Boxset Film indir
Yorumlar 0 NFO (Teknik Özellikler)
Tavsiye Seriler:
Deadpool Serisi indir
Deadpool Serisi
Deadpool Boxset

Şimdiye kadarki bütün süper kahramanları unutun. Böylesi bir süper kahramana henüz rastlamadık! Deadpool hem...
2016-2018 Türkçe dublaj
indir
2 film
Madagaskar Serisi indir
Madagaskar Serisi
Madagaskar Boxset

Madagaskar Penguenleri Boxset bir hayvanat bahçesinde dünyaya gözlerini açmış ve uzunca yıllar orada yaşamış olan...
2005-2014 Türkçe dublaj
indir
4 film