Ücretsiz
hd film indir

Deadpool Serisi indir

Deadpool 2 indir
Deadpool 2
Deadpool 2

Serinin ikinci filmi olan Deadpool 2’de yönetmenlik koltuğunda David Leitch oturmaktadır. Ryan...
2018 Türkçe dublaj
indir
Deadpool 1 indir
Deadpool
Deadpool

Deadpool filminde eski bir paralı asker olan Wade Wilson’a doktorlar tarafından kanser teşhisi...
2016 Türkçe dublaj
indir

Deadpool Boxset indir

Şimdiye kadarki bütün süper kahramanları unutun. Böylesi bir süper kahramana henüz rastlamadık! Deadpool 1-2 filmlerinde hem mizacıyla, hem tavırlarıyla süper kahraman olabilmekten en uzak süper kahramanlardan biri. Zira o Deadpool olmadan, henüz Wade Wilson iken de böyleydi. Hayatı ise kanser olduğunu öğrendiğinde değişti. Doktorlar ona kurtulamayacağını söyledi. Ama karşısına gizli bir grup çıktı ve ona “Weapon X” projesinden söz etti. Bu program akabinde Wade Wilson kanseri yenebilecekti. Pek istekli görünmese de denemeye değer diye düşündü ve Woapon X programına katılmayı kabul etti. Tıpkı ona söz verdikleri gibi kanserden iz kalmadı ve Wade Wilson eskisinden daha büyük bir güce sahip oldu. Ama bunun bir bedeli vardı. O artık eskisi gibi değildi. Hem de hiçbir bakımdan! Artık alması gereken bir intikam vardı.

Deadpool boxset seçeneği ile hem ilk filmdeki hem de ikinci filmdeki eğlenceli maceraya ortak olabilirsiniz. Zira ikinci filmde gördüğümüz Deadpool, hâlâ aynı Deadpool! Hatta belki ilk filmden daha bile komik. İkinci filmde ise karşısında Cable isimli karakteri görürüz. Cable, Deadpool’un adeta zıddıdır. Cable, Russell diye bilinen başka bir mutantın peşindeyken, Deadpool ise onu durdurmak zorundadır. Bunun için X-Force adında bir ekip kurulur ve macera başlar! Kaliteli bir maceraya ortak olmak için sitemizden Deadpool boxset Türkçe dublajlı indir seçeneğini kullanarak filmi indirebilirsiniz.

Filmde Deadpool’u Ryan Reynolds canlandırmaktadır. Filmin bu kadar çok konuşulmasının en büyük sebeplerinden biri de kendisinin filmdeki oyunculuk performansıdır. Kendisine eşlik eden oyuncu kadrosunda ise Morena Baccarin, T.J Miller, Gina Carano, Ed Skrein, Brianna HildeBrand, Rachel Sheen, Julia Dennison, Zazie Beetz gibi isimler yer almaktadır. İlk filmin 58 milyon $ civarında bir bütçe ile çekilirken ikinci filme ayrılan bütçe ise 110 milyon $ kadardır. İki filmden elde edilen toplam gişe hasılatı 1,5 milyar $ civarındadır. Deadpool 1080p ve 4k indir seçeneği ile Deadpool 1 ve Deadpool 2’yi sitemizden indirebilir, kendinize bu eğlenceli aksiyonun içinde yer ayırabilirsiniz.
Kategoriler: Boxset Film indir
Yorumlar 0 NFO (Teknik Özellikler)
Tavsiye Seriler:
Yenilmezler Serisi (Avengers Boxset) indir
Yenilmezler Serisi
Avengers Boxset

Toplu halde süper kahramanları izleme fırsatı bulduğumuz Yenilmezler film serisinin orijinali ise Avengers Boxset...
2012-2019 Türkçe dublaj
indir
4 film
Grinin Elli Tonu Serisi indir
Fifty Shades Serisi
Elli Tonu Boxset

E.L James’in “bestseller” listesinde uzun bir süre duran roman serisinden uyarlama olan Grinin Elli Tonu serisi...
2015-2018 Türkçe dublaj
indir
3 film