Ücretsiz
hd film indir
Grinin Elli Tonu Serisi indir

Grinin Elli Tonu Serisi indir

Fifty Shades Serisi
  • Seri filmleri: 1-2-3
  • Film dili: Türkçe dublaj
  • Yönetmen: Sam Taylor-Johnson
  • Film türü: Romantik, Gerilim, Dram
  • Oyuncular: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Jennifer Ehle
  • İndirme linkleri: Turbobit, Mega, Uptobox, Mail.ru
E.L James’in “bestseller” listesinde uzun bir süre duran roman serisinden uyarlama olan Grinin Elli Tonu serisi indir, edebiyat öğrencisi olan Anastasia Steele ve Christian Grey’in şehvetli ilişkileri üzerine kuruludur. Yakışıklı ve başarılı bir iş adamı olan Christian Grey’le röportaj yapmaya giden edebiyat öğrencisi Anastasia Steele, karşısında bulduğu Grey’in çekici tavırlarından ve davranışlarından oldukça etkilenir. Bu tanışma ikisinin de hayatını değiştirecektir. Christian Grey seks yaşantısına dair ilginç gizemlere sahiptir. Serinin ilk filminde Anastasia Steele, ilişkilere uzak bir profil çizerken Christian Grey’in çekiciliğine kapılır ve kendini Grey’in sularına bırakır.

İkinci filmde ise Anastasia Steele, Christian Grey ile yaşadıklarını geçmişte bırakmaya çabalar. Fakat bu ayrılık uzun sürmez, çiftin yolları tekrar kesişir ve birtakım zorlukların üstesinden gelmeye çalışırlar. Fakat bunun üstesinden gelmek ikisi için de zor olacaktır. Zira hem Christian Grey için hem de Anastasia Steele için yüzleşmeleri gereken bazı gerçekler vardır. Grinin Elli Tonu Türkçe dublaj boxset indirmek için sitemizde yer alan seçenekleri kullanabilirsiniz. 

Serinin üçüncü filmi olan Özgürlüğün 50 Tonu’nda ise bütün zorlukları geride bırakan Christian Grey ve Anastasia çifti görkemli bir düğünle evlenir. Artık her şeyin daha iyi olacağını düşünürlerken beklemedikleri bir şey çıkar. İntikam yemini etmiş bir kişi; Jack Hyde. İntikam yeminini tutmak isteyen Jack Hyde, Anastasia ve Christian’ın yakasını bırakmamakla birlikte, onların hayatını büyük bir yıkıma daha sürüklemek üzeredir. Grinin 50 Tonu serisini indirerek bu şehvetli hikâyeyi keşfedebilirsiniz.

Elli Tonu Boxset Türkçe dublaj indir

Özgürlüğün Elli Tonu indir
Özğürlüğün Elli Tonu
Fifty Shades Freed

Serinin üçüncü filmi olan Özgürlüğün Elli Tonu’nda Christian Grey ve Anastasia tanıştıkları zamandan beri...
2018 Türkçe dublaj
indir
4.5
Karanlığın Elli Tonu indir
Karanlığın Elli Tonu
Fifty Shades Darker

Grinin Elli Tonu filminin devam filmi olan Karanlığın Elli Tonu filminin başrollerinde tekrar Dakota Johnson ve...
2017 Türkçe dublaj
indir
4.6
Grinin Elli Tonu indir
Grinin Elli Tonu
Fifty Shades of Grey

E.L. James’in çok satılan kitabından uyarlanan Grinin Elli Tonu’nda, Anastasia Steele üniversitede edebiyat...
2015 Türkçe dublaj
indir
4.1
Yorumlar 0 Görüntülenme 177