Film indir Hd » 1080p film indir » Bloodshot: Durdurulamaz Güç (2020) film indir

Bloodshot: Durdurulamaz Güç (2020) film indir

/ Görüntülenme: 241 / Yorum: 0
bloodshot indir

Bloodshot Durdurulamaz Güç filminde bir asker ölümünün ardından Bloodshot adı verilerek eskisinden çok daha güçlü şekilde yeniden diriltilir. Ülkesi için savaşan bir asker olan Ray bir saldırı sırasında karısı ile birlikte öldürülür. Bu sırada gizli bir çalışma içerisinde olan bilim insanları nano teknolojiyi kullanarak Ray'i yeniden hayata döndürür. Vücudu üzerinde taşıdığı yüksek teknoloji ile birlikte bir süper asker olan Ray artık durdurulamaz bir güç taşımaktadır. Geçmişi ile ilgili bütün anıları silinen kahramanımız yine kendisi gibi üstün teknoloji eseri askerler ile birlikte çalışmaya başlar. 

Yapılan çalışmalar ile zihninde geçmişine erişemeyen Ray için bütün hayatı büyük bir soru işareti barındırmaktadır. Fakat zamanla bir şekilde geçmişini hatırlamaya başlayan Bloodshot kendi üzerinde kullanılan teknoloji ile savaşmaya başlayarak kontrolü yeniden kendi eline almak için uğraşacaktır. Bloodshot Durdurulamaz Güç 1080p Türkçe dublaj indir 2020 yapımı bir Vin Diesel filmidir.

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Türkçe dublaj indir

Ad: Bloodshot Yıl: 2020 Yönetmen: Dave Wilson Tür: Aksiyon, Dram, Bilim-kurgu
Oyuncular: Vin Diesel, Eiza González, Sam Heughan, Toby Kebbell, Talulah Riley, Lamorne Morris, Guy Pearce, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Alex Hernandez, Siddharth Dhananjay

Bloodshot: Durdurulamaz Güç indirme linkleri

m1080p
1080p
1080p Bluray BD Remux
4K Bluray UHd Remux

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle