Ücretsiz
hd film indir
Filmindirhd.com Hakkında

Filmindirhd.com Hakkında

Genel bilgilendirme
  • Yapım yılı: 2021
  • Film dili: Önemli
  • Kalite: 1080p, 4K, Bluray
  • IMDb puanı:2021 - IMDb linki
  • Film türü: #
  • Yönetmen: #
  • Oyuncular: #
  • Fragman linki: FRAGMAN izle
  • Film süresi: #
Son zamanlarda sitemize yeni kullanıcılar gelmiş bulunmakta öncelikle herkese hoş geldin diyorum. Yorumlarda sorulan sorular ve yapılan istekler üzerine sitenin genel işleyişi hakkında herkese bilgi vermek istedim.

Filmindirhd.com sitesi olarak en iyi filmleri en kaliteli şekilde paylaşmayı ilke edinmiş bir ekibiz. Sitemiz yayın hayatına geçtiği günden beri ses ve video kalitesi olarak mevcut olanın en iyisini kullandık. İnternet'te kolay kolay bulamayacağınız filmleri sunduk. 60FPS ve Open Matte versiyonları nette sunan ilk ve tek site olduk. Sizin sayenizde geliştik, büyüdük. Şimdi sizlere elimizden geldiğince karşılık vererek bu dayanışmayı daha güçlü bir şekilde sürdürmek istiyoruz.

Neden TURBOBİT kullanıyoruz?

- Sizlerin tek tıkla indirebildiği bu filmlerin temin edilmesi, hazırlanabilmesi ve yüklenebilmesi için her ay (Turbobit, Uptobox, Rapidgator, Alldebird) gibi sitelerin premium üyeliklerine belirli bir ücret ödüyoruz. Bütün bu filmleri yükleyebilmek için yurtdışından yüksek ücretlerle sunucu kiralamak zorunda kalıyoruz. Haliyle sitenin aylık masrafları 1.500tl üzerinde oluyor ve bunu bir şekilde karşılayabilmemiz lazım. Bunun yanında siteden indirdiğiniz her filmin hazırlanıp yüklenmesi ve siteye eklenmesi ortalama 4 saat sürüyor.

Herkesin filmlere ulaşabilmesi adına m1080p sürümleri "mega.nz","uptobox" ve "mail.ru" alternatifleri ile ücretsiz indirebileceğiniz şekilde sunuyoruz. Yüksek kaliteli filmlerde, dizilerde ve belgesellerde bu sunuculara yüklememiz hem maddi hem de teknik olarak mümkün değildir. Bu yüzden sitem etmek yerine m1080p paylaşımları indirebilir veya alternatif sitelere yönelebilirsiniz. Sistemimiz bu şekilde işlemektedir ve değiştirmeyi düşünmüyoruz, bu konudaki anlayışınız için teşekkür ederiz.
 
Neden sitede 720p paylaşımlar yok?

- Biz kaliteli filmlerin en kaliteli şekilde izlenmesi taraftarı olduğumuz için paylaşımlarımızın kalitesi m1080p sürümden başlıyor. 720p artık çağın gerisinde kalmış bir çözünürlük olduğu için ortalama 5gb sunumları isteyen kullanıcılar için filmleri "M1080p HQ" olarak ripleyip paylaşıyoruz. 720p film soran kullanıcılarımız "M1080p HQ" sürümlerimizi deneyebilirler. m720p paylaşımı soran arkadaşlar ise hiç film indirmeye uğraşmadan online izleme sitelerini tercih edebilirler.

Siteye nasıl üye olabilirim?

Aradığım filmi nasıl bulabilirim?

- Sitede en doğru arama sonucunu almak için imdb kodunu kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra aradığınız yönetmen ve oyuncunun ismini yazarak arama yapabilirsiniz. En kesin sonucu almak için imdb kodu ile aşağıdaki gibi arama yapabilirsiniz.Aradığım film sitede yok nasıl film isteği yapabilirim?

-Yayınlanan filmlerin altına sadece filmle ilgili yorum yapmanızı ve filmlerin altından istekte bulunmamanızı rica ediyoruz. Bu istekler görmezden gelinerek yorumlar silinecektir. Sitenin düzenli şekilde işlemesi için film isteklerinizi "FİLM İSTEK" sayfasını kullanarak yapabilirsiniz. İstediğiniz her filmi yüklememiz maalesef mümkün değildir. İstekler incelenecek ve eklenebiliyorsa eklenecek, eklenemiyorsa listeyi kolay takip etmek için silinecektir.

Filmlerin teknik özelliklerini (ses ve görüntü kalitesi) nasıl görebilirim?

-İndirme linklerinin hemen yanında bulunan "NFO (Tenknik Özellikler)" butonuna tıkladıktan sonra istediğiniz sürümün üzerine tıklayarak filmlerin hakkında detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz. Güncel filmlerde bu durumla karşılaşmazsınız fakat eski sunumlarda bu kısım boş gözüküyorsa film yüklenirken info bilgilerini almayı unutmuşuz demektir.Linkler silinmiş size nasıl bildirebilirim?

-İndirme linklerinin sağ alt tarafından bulunan "Sorun bildir!" butonuna basarak kırık linkleri bildirebilirsiniz.


Filmi nasıl altyazılı izleyebilirim? veya film Türkçe dediniz Türkçe çıkmadı!

- Türkçe dublaj olarak paylaşım yaptığımız bütün filmlerde Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki farklı dil dosyası ve Türkçe altyazı mevcuttur. İndirdiğiniz tüm filmleri ister Dublaj ister Altyazı ile izleye bilirsiniz. Bunun ayarlarını "VLC PLAYER'da" aşağıdaki gibi yapabilirsiniz. Diğer programlarda birebir olmasa bile menüler benzer isimler taşır.

Filmindirhd.com turbobit indir

Kalite   Boyut Rip Grubu

İndirme linki

Filmindirhd.com ücretsiz indir

Kalite

İndirme linki


Destekçi üyelere özel indirme linkleri

# Destekçi üyelik ile bize destek olabilir ve reklamsız linkleri görebilirsiniz.
Üzgünüz, Ancak Bu Alanı Görüntüleme Yetkiniz Bulunmamaktadır.

Kategoriler: ---
Yorumlar 5 NFO (Teknik Özellikler)
Tavsiye filmler:
Film İstek Bölümü
Film İstek Bölümü
Sadece üyelere

Filmindirhd.com sitesi olarak en iyi filmleri en kaliteli şekilde paylaşmayı ilke edinmiş bir ekibiz. Sitemiz...
# #
indir
#
Destekçi Üyelik
Bağış Yap
Siteye destek ol

Sitemiz başka hiç bir yerde bulamayacağınız kalitede filmleri sizlerle paylaşmaktadır. Bu paylaşımlarımı...
# #
indir
#