Film indir Hd » 1080p film indir » Mulan (2020) film indir

Mulan (2020) film indir

/ Görüntülenme: 5 336 / Yorum: 3
mulan 2020 indir

Mulan 1080p Türkçe dublaj indir. 2020 Disney yapımı film ücretsiz ve tek link olarak filmindirhd.com sitesinde sizlerle. Mulan çevresindeki insanların kadına değer vermediği ve onların sadece çocuk doğurmak için yaşadığını düşündüğü bir zamanda yaşamaktadır. Çevresinin ona biçtiği bu rolden hiç memnun olmayan genç kadın bu durumu kabullenmez. Kuzeyli istilacılar büyük Çin İmparatorluğuna saldırı düzenlediğinde her aileden bir erkek İmparatorluk ordusunda görev yapması için çağrılır. Babası onurlu bir savaşçı olan Mulan onun sağlığının savaşmaya el vermediğini düşünür. Erkek kılığına girerek babası yerine orduya katılmaya karar verir.

Mulan 2020 Türkçe dublaj indir full hd filminde kendisine Hua Jun takma adını veren Mulan orduya katılır. Bu zorlu süreçte içindeki potansiyeli ortaya çıkartmak zorunda olan kahramanımız savaş sürerken yetenekleri ile ön plana çıkacaktır. Fakat savaş sırasında komutanına aşık olan Mulan zaten karmaşık olan durumunu daha zora sokacaktır.

Mulan Türkçe Altyazılı indir

Ad: Mulan Yıl: 2020 Yönetmen: Niki Caro Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Aile
Oyuncular: Yifei Liu, Donnie Yen, Li Gong, Jet Li, Jason Scott Lee, Yoson An, Tzi Ma, Rosalind Chao, Pei-Pei Cheng, Xana Tang

Mulan indirme linkleri

m1080p RARBG
1080p

Mulan alternatif linkler

Mega.nz
Uptobox

Benzer filmleri indir

Sezgin Akgüney
Sezgin AkgüneyYanıtla
teşekkürler
gereksiz
gereksizYanıtla
Alt yazı yok haberiniz olsun
Sensei
gereksiz, altyazı filme gömülü player menüsünden seçebilirsiniz. veya türkçealtyazı ve dplanet gibi sitelerden RARBG uyumlu atyazıları indirebilirsiniz.
Yorumlar
Kodu Güncelle