Film indir Hd » Boxset Film indir » Harry Potter Serisi (1-2-3-4-5-6-7-8) Boxset indir

Harry Potter Serisi (1-2-3-4-5-6-7-8) Boxset indir

/ Görüntülenme: 241 / Yorum: 0
harry potter boxset indir

J.K Rowling tarafından kaleme alınan ve Fantastik Edebiyat türünün en başarılı örneklerinden biri olan romandan uyarlanan Harry Potter boxset indir 1080p Türkçe dublaj, sinemada da epey bir ilgi çekmiş ve adeta bir başyapıt sayılmaktadır. Lord Voldemort’un yaptığı bir ölümcül bir büyünün ardından hayatını kaybeden bir büyücü ve cadı çiftin çocukları hayatta kalmayı başarır. Büyücülük dünyasında “hayatta kalan çocuk” olarak anılmaya başlar. Fakat bu çocuk, yani Harry Potter, bunun bilincinde değildir ve teyzesinin yanında baskı altında yaşamaktadır. Her şey onun için normal bir seyrinde ilerlerken bir gün yılanlarla konuşabilme yeteneği olduğunu anlar. Bu andan kısa bir zaman sonra Hogwarts Büyücülük ve Cadılık Okulu tarafından gönderilmiş bir mektup bulur. Bu mektupta büyücülük ve cadılık okuluna kabul edildiğini öğrenir. Bu mektup, Harry Potter’ın hayatını tamamıyla değiştirecektir. Sitemiz üzerinden Harry Potter serisi indir seçeneği ile indirebilir ve büyülü bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

Harry Potter serisi içinde sırasıyla Felsefe Taşı (2001), Sırlar Odası (2002), Azkaban Tutsağı (2004), Ateş Kadehi (2005), Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2007), Melez Prens (2009) ve Ölüm Yadigârları (2010) filmlerinden oluşmaktadır. Felsefe Taşı ve Sırlar Odası filmlerinin yönetmen koltuğunda Chris Columbus oturmaktadır. Zümrüdüanka Yoldaşlığı, Melez Prens, Ölüm Yadigârları 1 ve Ölüm Yadigârları 2 filmlerinde ise yönetmen koltuğunu devralan isim David Yates olmuştur. Harika yönetmenlerin elinden çıkan bu şahane başyapıtın bütün filmlerini Harry Potter serisi 1080p indir seçeneği ile sayfamızdan filmi indirebilirsiniz.

Benzer Filmler bölümünden serinin indirmek istediğiniz bölümüne tıklayabilirsiniz.

Harry Potter Boxset Türkçe dublaj indir

Ad: Harry Potter 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Yıl: 8 Film Yönetmen: David Yates Tür: Macera, Dram, Fantastik, Gizem
Oyuncular: Ralph Fiennes, Michael Gambon, Alan Rickman, Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Evanna Lynch, Domhnall Gleeson, Clémence Poésy, Savaşwick Davis

Harry Potter Boxset indirme linkleri

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle