Film indir Hd » 1080p film indir » Harry Potter 8 ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 (2011) film indir

Harry Potter 8 ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 (2011) film indir

/ Görüntülenme: 170 / Yorum: 0
harry potter 8 indir

Serinin son filmi olan Harry Potter 8 Türkçe dublaj indir ücretsiz olarak sitemizde. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2'de kahramanlarımız aradıkları Voldemort'a ait ruh parçalarından bir kısmını yok etmiştir. Dumbledore'un kendilerinden istediği görevi tamamen bitirebilmek için serinin son filminde kalan ruh parçalarının peşine düşerler. Bu sırada kötü büyücü Lord Voldemort giderek güçlenmiştir ve kahramanlarımızın peşine düşmüştür. Harry ve arkadaşları Voldemort'a yakalanmadan Hortkulukları bularak yok etmeye çalışacaktır.

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 1080p indir filmindirhd.com farkı ile sizlerle. Efsanevi Harry Potter serisinin en görkemli filmi olan Ölüm Yadigarları Bölüm 2 bizleri büyük ve görkemli bir savaşın içerisine götürüyor. Küçük kahramanlarımız çıktıkları yolda başarılı olabilmek için her türlü fedakarlığı yapmak zorunda kalacaktır.

Harry Potter 8 ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 Türkçe dublaj indir

Ad: Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 Yıl: 2011 Yönetmen: David Yates Tür: Macera, Dram, Fantastik, Gizem
Oyuncular: Ralph Fiennes, Michael Gambon, Alan Rickman, Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Evanna Lynch, Domhnall Gleeson, Clémence Poésy, Savaşwick Davis

Harry Potter 8 ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 indirme linkleri

m1080p
1080p
4K Bluray UHd Remux

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle