Film indir Hd » 1080p film indir » Harry Potter 7 ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 (2010) film indir

Harry Potter 7 ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 (2010) film indir

/ Görüntülenme: 110 / Yorum: 0
harry potter 7 indir

Serinin yedinci filmi olan Harry Potter 7: Ölüm Yadigârları Bölüm 1 Harry, Ron ve Hermione’nin yolculuklarıyla başlar. Üç arkadaş bu yolculukta Voldemort’un ölümsüzlüğünün sırrı olan Hortkuluk’ları bulmak ve yok etmek amacı taşımaktadır. Bu yolda yalnız değillerdir. Fakat karanlık güçler de onlarladır ve onların yenik düşmeleri için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır. Araştırmalar sürdükçe ortaya unutulmuş Ölüm Yadigârları efsanesi çıkar. Bu efsanenin gerçekleşmesi durumunda Voldemort’un gücü arşa uzanacaktır. Harry Potter ise artık çocuk değildir. Hogwarts’a adım attığından beri farkında bile olmadan hazırlandığı o yüzleşme artık çok yakındadır. Harry Potter 7: Ölüm Yadigârları Türkçe dublaj indir seçeneği ile filmi sitemizden indirmek mümkündür. 

250 milyon $ bütçe ile David Heyman ve David Barron yapımcılığında çekilen filmin gişede elde ettiği hasılat ise 960 milyon $ civarlarındadır. Filmin yönetmen koltuğunda David Yates oturmaktadır. J.K Rowling’in fantastik romanından uyarlanan filmin senaryosunu ise Steve Kloves yazmıştır. Filmin müziklerini tasarlayanlar Alexandre Desplat, Conrad Pope ve John Williams’tır. Sitemiz üzerinden Harry Potter 7 Türkçe dublaj indirmek mümkün. 2010 yılında seyircisiyle buluşan Harry Potter Ölüm Yadigarları Bölüm 1 1080p  indirmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Harry Potter 7 ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 Türkçe dublaj indir

Ad: Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 Yıl: 2010 Yönetmen: David Yates Tür: Macera, Aile, Fantastik, Gizem
Oyuncular: Bill Nighy, Emma Watson, Richard Griffiths, Harry Melling, Daniel Radcliffe, Julie Walters, Bonnie Wright, Rupert Grint, Ian Kelly, Michelle Fairley

Harry Potter 7 ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 indirme linkleri

m1080p
1080p
4K Bluray UHd Remux

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle