Film indir Hd » 1080p film indir » Harry Potter 6 ve Melez Prens (2009) film indir

Harry Potter 6 ve Melez Prens (2009) film indir

/ Görüntülenme: 127 / Yorum: 0
harry potter ve melez prens indir

J.K Rowling’in aynı isimi taşıyan fantastik eserinden sinemaya uyarlanan Harry Potter 6: Melez Prens’in yönetmenliğini David Yates üstlenmektedir. Filmin senaryolaştırılmasını sağlayan kişi ise ilk serilerden tanıdığımız isim olan Steve Kloves’tir. David Heyman ve David Barron ikilisi serinin bu filminde de yapımcılık görevlerini layıkıyla gerçekleştirmişlerdir. 250 milyon $ bütçe ile çekilen filmin gişe hasılatı 934 milyon $ civarlarındadır. Dağıtımını önceki serilerde olduğu gibi Warner Bros’un üstlendiği Harry Potter 6: Melez Prens’i Türkçe dublajlı indirmek için sitemizde yer alan indirme seçeneklerini kullanabilirsiniz. 

Karanlık büyücü Lord Voldemort artık eskisinden daha güçlüdür. Ne Hogwarts Büyücülük ve Cadılık okulu, ne de Muggle dünyası artık eskisi kadar güvenli değildir. Harry’nin düşüncesine göre asıl tehlike kalenin içinde bir yerlerdedir. Fakat tehlikenin nereden geleceğini kestiremese de çok yakında olduğunu sezen Dumbledore, Harry Potter’ı elbet yüzleşmek zorunda kalacakları bu tehlikeye hazırlamaya çalışmaktadır. Sitemiz üzerinden Harry Potter 6 1080p indir seçeneğini kullanarak filmi indirebilirsiniz.

Harry Potter 6 ve Melez Prens Türkçe dublaj indir

Ad: Harry Potter and the Half-Blood Prince Yıl: 2009 Yönetmen: David Yates Tür: Aksiyon, Macera, Aile, Fantastik, Gizem
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Michael Gambon, Dave Legeno, Elarica Johnson, Jim Broadbent, Geraldine Somerville, Bonnie Wright, Julie Walters, Rupert Grint, Emma Watson

Harry Potter 6 ve Melez Prens indirme linkleri

m1080p
1080p
4K Bluray UHd Remux

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle