Film indir Hd » 1080p film indir » Harry Potter 4 ve Ateş Kadehi (2005) film indir

Harry Potter 4 ve Ateş Kadehi (2005) film indir

/ Görüntülenme: 207 / Yorum: 0
harry potter 4 indir

Harry Potter, koşulları sağlamıyor olmasına rağmen ilginç bir şekilde Üçbüyücü Turnuvası’na seçilmiştir. Serinin dördüncü filmi olan Harry Potter 4: Ateş Kadehi’nde düzenlenen turnuva akabinde Lord Voldemort’un yandaşları Quidditch Dünya Kupası esnasında karanlık işaretleri gökyüzüne ateşle işler ve Voldemort’un gücünü kazanmasını sağlar. Bununla birlikte büyücülük dünyasında büyük bir panik ve korku havası esmeye başlar. Okulun yeni karanlık sanatlara karşı savunma öğretmeni olan Alastor Moody, bu süreç içerisinde Harry Potter’a gizli gizli yardım etmektedir. Sitemizde bulunan seçenekler arasından Harry Potter 4: Ateş Kadehini 1080p indirebilirsiniz. 

Filmin yapımcılığını bir kez daha üstlenen David Heyman’a bu kez eşlik eden isim David Barron’dur. J.K Rowling’in aynı isimli fantastik romanını sinemaya uyarlanmasında etkin rol oynayan isim Steve Kloves’tur. Deneyimli bir kadroyla inşa edilen bu fantastik dünyada yerinizi almak için filmi Harry Potter 4 Türkçe dublaj 1080p indir seçeneği ile sitemizden indirebilirsiniz. 2005 yapımı olan filme ayrılan bütçe 150 milyon $ civarlarındayken filmden elde edilen gişe hasılatı ise 897 milyon $ civarlarındadır. Filmin dağıtımını diğer Harry Potter filmlerinde de olduğu gibi Warner Bros üstlenmiştir. Harry Potter 4: Ateş Kadehi’ni Türkçe dublaj indirmek için sitemizi ziyaret ediniz.

Harry Potter 4 ve Ateş Kadehi Türkçe dublaj indir

Ad: Harry Potter and the Goblet of Fire Yıl: 2005 Yönetmen: Mike Newell Tür: Macera, Aile, Fantastik, Gizem
Oyuncular: Eric Sykes, Timothy Spall, David Tennant, Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Mark Williams, James Phelps, Oliver Phelps, Bonnie Wright

Harry Potter 4 ve Ateş Kadehi indirme linkleri

m1080p
1080p
4K Bluray UHd Remux

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle