Film indir Hd » 1080p film indir » Harry Potter 3 ve Azkaban Tutsağı (2004) film indir

Harry Potter 3 ve Azkaban Tutsağı (2004) film indir

/ Görüntülenme: 178 / Yorum: 0
harry potter ve azkaban tutsağı indir

Serinin üçüncü filmi olan Harry Potter 3: Azkaban Tutsağı’nın yönetmen koltuğunda bu kez Alfonso Cuaron oturmaktadır. Chris Columbus ise David Heyman ile birlikte filmin yapımcılığını üstlenmektedir. J.K Rowling’in aynı isimdeki eserini sinemaya uyarlayan isim bir kez daha Steve Kloves olmaktadır. 2004 yılında seyirciyle buluşan bu fantastik filmin oyuncu kadrosunda Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson ve Tom Felton, Gary Oldman, Jim Tavare, Robert Hardy, Alan Rickman, Maggie Smith ve Michael Gambon gibi isimleri görürüz. Sitemizden Harry Potter 3: Azkaban Tutsağı Türkçe dublajlı indir seçeneği ile indirebilirsiniz. 

Dağıtımını Warner Bros şirketinin üstlendiği ve 130 milyon $ bütçe ile çekilen 2004 yapımı filmin elde ettiği toplam gişe hasılatı ise yaklaşık olarak 797 milyon $ kadardır. Filmin müzikleri ise John Williams tarafından hazırlanmaktadır. Harry Potter 3: Azkaban Tutsağı’nı 1080p indirmek için sitemizi ziyaret edin. Sirius Black isimli katil hapisten kaçmıştır ve Harry Potter’ı öldürmeyi hedeflemektedir. Azkaban’ın bekçileri olan ruh emiciler ise Sirius Black’in peşine düşmüştür. Ruh emicilerin ortalığa yaydığı bu huzursuz havaya rağmen Harry Potter, Hogwarts’a döner. Fakat diğer öğrenciler gibi Hogwarts’ın yakınlarında bulunan büyücü kasabasına gitmesi için veli iznini sağlayamaz. Ron Weasley’in iki ağabeyi, Harry Potter’a “Çapulcu Haritası” olarak bilinen bir harita verir. Bu haritayla birlikte Harry Potter, Hogwarts’taki insanların yerlerini ve Hogwarts’ta bulunan gizli geçitleri görebilmektedir. Görünmezlik pelerinini ve haritayı kullanarak Hogwarts’ın yakınlarındaki büyücülük kasabasına varır. Bütün bu olayların akabinde Sirius Black’in sakladığı sır ile birlikte ailesine dair yeni bilgiler öğrenecek olan Harry Potter, kendisini oldukça heyecanlı bir maceranın içinde bulacaktır. Harry Potter 3 indir izle seçeneği ile sitemizden filmi indirebilirsiniz.

Harry Potter 3 ve Azakaban Tutsağı Türkçe dublaj indir

Ad: Harry Potter and the Prisoner of Azkaban Yıl: 2004 Yönetmen: Alfonso Cuarón Tür: Macera, Aile, Fantastik, Gizem
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Richard Griffiths, Pam Ferris, Fiona Shaw, Harry Melling, Adrian Rawlins, Geraldine Somerville, Lee Ingleby, Lenny Henry, Jimmy Gardner

Harry Potter 3 ve Azakaban Tutsağı indirme linkleri

m1080p
1080p
4K Bluray UHd Remux

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle