Ücretsiz
hd film indir
Rick And Morty indir

Rick And Morty indir

Rick ve Morty
  • Yapım yılı: 2013
  • Dizi dili: Türkçe dublaj
  • Kalite: 1080p full hd
  • IMDb puanı:9.2 - IMDb linki
  • Dizi türü: Animasyon, Macera, Komedi
  • Yönetmen: Dan Harmon, Justin Roiland
  • Oyuncular: Justin Roiland, Chris Parnell, Spencer Grammer
  • Tüm Sezonlar: 1-2-3-4- 5.. Sezon
  • Fragman linki: FRAGMAN izle
Rick and Morty, Son zamanların en başarılı animasyon dizilerinden bir tanesi olan Rick and Morty, çok zeki fakat alkolik olan bilim adamı Rick ve torunu Morty'nin hikayelerini konu alıyor. Rick and Morty 1. sezon türkçe dublaj indir. Animasyon dizilerini sevenlerin kaçırmaması gereken bir muhteşem seri daha ücretsiz olarak sitemizde. 1. sezonda kahramanlarımız Rick ve Morty uzayda bulunan tefeci dükkanına gider. İkili burada çeşitli ve farklı şekilde sanal gerçeklikler ile yüzleşir ve antikacı dükkanında şeytanla karşılaşırlar.

Rick and Morty 1. bölümünde Rick torununu mega tohumları toplayabilmek için başka bir boyuta getirir. Morty durumdan memnun olmasa bile ona yardım edebilmek için elinden geleni yapar. Bütün bunlar yaşanırken Morty'nin anne ve babası dedesi Rick'in oğullarına kötü örnek olup olmadığını tartışırlar. Dizinin 2. bölümünde Rick evin köpeği Snuffles'e akıllı olması için bir karışım içirir. Fakat işler hiç beklediği gibi gelişmez. Snuff akıllandıkça evin içerisindeki hakimiyeti ele geçirmeye başlayacaktır. Rick and Morty 4. sezon indir. 3. Bölümde ise Morty gerçekleştirdiği seyahat sonrasında kendisini evsiz bir adamın lunaparkında bulur. Jerr'nin babası ve annesi aileleri ile yeni sevgililerini buluşturur.

İlk sezonun dördüncü bölümünde ise Uzaylılar, Morty, Jerry ve Rick'i farklı boyuta gönderir. Burada Rick kurtulmanın yollarını ararken Jerry ise etrafında olup biteni fark etmeden üzerinde çalıştığı yeni reklamın sloganı için çalışmalarına devam eder. 5. bölümde Morty  büyükbabasının başına sardığı saçmalıklardan usandığı için tek başına güvenli bir maceraya atılmaya karar verir. Babası Jerry ise evi basan tuhaf yaratıkları kendisine golf oynarken yardımcı olması konusunda kullanır. Rick and Morty indir mega, altıncı bölümde Morty hoşlandığı kızı etkilemek için büyükbabasından bir iksir hazırlamasını ister. Bu iksir bir virüs haline dönerek dünyayı sarmaya başladığında Rick bu olayı temizlemek zorunda kalacaktır.

Rick and Morty Türkçe dublaj indir. Yedinci bölümde Morty ilişkiye girdiği seks robotundan çocuk sahibi olur. Bunun üzerine arkadaşı Summer ile robot gezegenine giderler. Fakat çok kısa sürede çokcuk büyüyerek bir yetişkin olacaktır. Rick televizyonda aynı şeyleri izlemekten sıkılınca farklı boyutlardan yayınlanan sanal gerçeklik bağlantısı kurar. Tanıdığı herkes taktığı gözlükle birlikte alternatif gerçeklik hallerini izlemek için sıraya girecektir.

1. Sezon'un sonlarına yaklaşırken dizinin 9. bölümünde Summer şeytanın dükkanında çalışmaya başlar. Rick bu durumdan tedirgin olmaya başlayınca yanına Jerry'i alarak dükkanın bulunduğu Pluto'ya giderler. Sondan bir önceki bölümde Rick kahvaltı keyfi yaparken kendi klonları tarafından kaçırılır ve kendi klonlarının suçlandığı mahkemede kendisini savunmaya çalışır. Rick and Morty indir. On birinci bölümde bir etkinliğe katılır. Burada titanik gemisinin batışını canlandıracaklarken aynı zamanda evde Rick'in verdiği partide işler yolundan çıkacaktır.

rick and morty bölümleri indirrick and morty indir türkçe dublajrick and morty 4. sezon indir

Rick And Morty Türkçe dublaj indir

Kalite Bölüm Boyut

1080p linki

1. Sezon 1080p Bölüm 01-10 [BluRay] dual 12.7 Gb 1080p x264
2. Sezon 1080p Bölüm 01-10 [BluRay] dual 11.4 Gb 1080p x264
3. Sezon 1080p Bölüm 01-10 [BluRay] dual 11.5 Gb 1080p x264
4. Sezon 1080p Bölüm 01-10 [BluRay] dual 13.4 Gb 1080p x264
5. Sezon 1080p Bölüm 01-10 [Web-dl] altyazılı 8.21 Gb 1080p x264

Destekçi üyelere özel indirme linkleri

# Destekçi üyelik ile bize destek olabilir ve reklamsız linkleri görebilirsiniz.
Üzgünüz, Ancak Bu Alanı Görüntüleme Yetkiniz Bulunmamaktadır.

Yorumlar 7 NFO (Teknik Özellikler)
Tavsiye diziler:
Loki Dizisi indir
Loki
Loki

Loki dizisi, Marvel dünyasının en ünlü karakterlerinden bir tanesini bizlerle buluşturuyor. Disney+ için özel...
2021 Türkçe Altyazı
indir
8.9
Love, Death & Robots indir
Love, Death & Robots
Love, Death & Robots

Love, Death & Robots, 2019 yılında yayın hayatına başlamış, içinde bilim-kurgu, fantezi, korku, komedi ve kara...
2019 Türkçe dublaj
indir
8.5