Film indir Hd » Boxset Film indir » Grinin 50 Tonu Serisi (1-2-3) Boxset indir

Grinin 50 Tonu Serisi (1-2-3) Boxset indir

/ Görüntülenme: 697 / Yorum: 0
grinin elli tonu boxset indir

Serinin ilk filminde Anastasia Steele, ilişkilere uzak bir profil çizerken Christian Grey’in çekiciliğine kapılır ve kendini Grey’in sularına bırakır. İkinci filmde ise Anastasia Steele, Christian Grey ile yaşadıklarını geçmişte bırakmaya çabalar. Fakat bu ayrılık uzun sürmez, çiftin yolları tekrar kesişir ve birtakım zorlukların üstesinden gelmeye çalışırlar. Fakat bunun üstesinden gelmek ikisi için de zor olacaktır. Zira hem Christian Grey için hem de Anastasia Steele için yüzleşmeleri gereken bazı gerçekler vardır Grinin Elli Tonu serisi indirmek için sitemizde yer alan seçenekleri kullanabilirsiniz. Serinin üçüncü filmi olan Özgürlüğün 50 Tonu’nda ise bütün zorlukları geride bırakan Christian Grey ve Anastasia çifti görkemli bir düğünle evlenir. Artık her şeyin daha iyi olacağını düşünürlerken beklemedikleri bir şey çıkar. İntikam yemini etmiş bir kişi; Jack Hyde. İntikam yeminini tutmak isteyen Jack Hyde, Anastasia ve Christian’ın yakasını bırakmamakla birlikte, onların hayatını büyük bir yıkıma daha sürüklemek üzeredir.

50 Tonu serisini indirerek bu şehvetli hikâyeyi keşfedebilirsiniz. Başrollerini Dakota Johnson ve Jamie Dornan’ın paylaştığı seride onlara eşil eden oyuncu kadrosu Kim Basinger, Arielle Kebbel, Eric Johnson, Marcia Gay Harden, Rita Ora, Brand Daugherty ve Luke Grimes gibi isimlerden oluşmaktadır. Serinin yapımcılığında ise Michael De Luca, Dana Brunetti, Marcus Viscidi ve filmin uyarlandığı kitabın yazarı olan E.L James üstlenmiştir. Filmi sinemaya uyarlayan isimse Niall Leonard idir. Ayrıca yönetmen koltuğunda James Foley ve Sam Taylor – Johnson gibi isimler görev yapar. Dram ve erotizm üzerine kurulu olan ve çok ses getiren bu seriyi Grinin Elli Tonu 1080p 4k boxset indir seçeneği ile sitemizden indirebilirsiniz.

Benzer Filmler bölümünden serinin indirmek istediğiniz bölümüne tıklayabilirsiniz.

Fifty Shades Boxset Türkçe dublaj indir

Ad: Fifty Shades of Grey, Dark, Freed Yıl: 3 Film Yönetmen: Sam Taylor-Johnson Tür: Dram, Romantik, Gerilim
Oyuncular: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Jennifer Ehle, Eloise Mumford, Victor Rasuk, Luke Grimes, Marcia Gay Harden, Rita Ora, Max Martini, Callum Keith Rennie

Fifty Shades Boxset indirme linkleri

Fifty Shades Boxset alternatif linkler

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle