Ücretsiz
hd film indir
Narcos indir

Narcos indir

Narcos
  • Yapım yılı: 2015
  • Dizi dili: Türkçe dublaj
  • Kalite: 1080p full hd
  • IMDb puanı:8.8 - IMDb linki
  • Dizi türü: Biyografi, Suç, Dram
  • Yönetmen: Carlo Bernard, Chris Brancato
  • Oyuncular: Pedro Pascal, Wagner Moura, Boyd Holbrook
  • Tüm Sezonlar: 1-2-3. Sezon
  • Fragman linki: FRAGMAN izle
Narcos , dünyaca ünlü uyuşturucu taciri Pablo Escobar'ın hikayesini konu ediniyor. Birleşik Devletler tarafından Javier Pena isimli bir ajan Kolombiya'ya gönderilir. Burada uyuşturucu ile mücadele ile görevlendirilen Pena kendisine bir krallık kuran Escobar'ı durdurabilmek için elinden geleni yapacaktır. Pablo Escobar'ın hayatından esinlenilerek çekilen Narcos indir Türkçe Altyazılı ve dublaj seçeneği ile 1080p bluray kalitesinde sizlerle.

1. Sezon

Kolombiya'da kaçakçılık yapan Pablo Escobar uyuşturucu ticaretine başlamak için Şili'den bir kimyager bulur. Bu sırada Amerikan ajanı Pena ve DEA ajanı Murphy ülkedeki uyuşturucu ticaretine karşı savaş başlatmıştır. Uyuşturucu ile mücadelede yeni ortaklık kuran Pena ve Murphy M-19 adlı kominist bir grubu kendilerine yardım etmeleri için eğitmeye başlar. Pablo Escobar uyuşturucu ticaretinden kazandığı para ve gücü kullanarak siyasete atılır. Ülke yönetiminde söz isteyen Escobar'ı durdurmak için Pena ve ortağı ise onun uyuşturucu ile olan bağını ortaya çıkarmaya çalışırlar. 4. bölüm, 5. bölüm, 6. bölüm ve devamında neler yaşandığını izlemek için Narcos 1. sezon indir. 1080p Bluray kalitesinde Narcos dizisi sizlerle.

2. Sezon

Narcos 2. Sezon'da Pablo Escobar'ın hikayesine tekrar konuk oluyoruz. Dizinin ikinci sezonunda Escobar ve uyuşturucuya karşı savaş veren DAE güçleri arasındaki savaş giderek büyümüştür. Kolombiya hükümeti ile işbirliği yapan DAE ne pahasına olursa olsun Escobar'ı yakalayarak cezalandırmayı kafasına koymuştur. DAE güçleri Escobar'ı yakalayabilmek için büyük bir askeri operasyon düzenler. Fakat başarısız olan bu operasyon sonrasında Pablo bütün ailesini bir araya getirmiş ve düşmanlarına korku salmıştır. Pablo'nun karısı Tata kaçak şekilde yaşamaktan bıkmıştır. Bu durumdan kurtulmak için çocukları ile birlikte yurtdışına gitmeyi planlar. Bu sırada Kolombiya devlet başkanı olan Gavira, Escobar'ın yakalanması için büyük bir ödül teklif eder.

3. Sezon

Narcos indir, Netflix yapımı suç ve gerilim dizisinin son sezonu olarak karşımızda. 2017 senesinde toplam 10 bölüm olarak yayınlanan Narcos dizisinin üçüncü sezonu Bluray 1080p indirmek isteyenler için Türkçe dublaj olarak sitemizde. Yeni transferler ile güçlenen oyuncu kadrosunda Pablo Escobar'ın ölümü sonrasında uyuşturucu kartellerinin savaşı konu alınıyor. Medelin Karteli, Escobar'ın ölümünden sonra dağılmış ve ortalık diğer uyuşturucu kartellerine kalmıştır. Escobar'ın boşluğunu en az onun kadar zalim yeni bir grup almıştır ve ülkede değişen pek bir şey olmamıştır. Javier Pena ve ortağı zaman kaybetmeden bu yeni kartelin peşine düşer ve onları durdurmak için çalışırlar. Narcos dizisi 3. Sezon indir ücretsiz olarak sitemizdeki yerini alıyor.

narcos 1. sezon türkçe dublaj indirnarcos 1. sezon indir altyazılınarcos 1. sezon 1080p indir

Narcos Türkçe dublaj indir

Kalite Bölüm Boyut Kaynak

İndirme linki

1. Sezon 1080p Bölüm 01-10 [tüm bölümler] dual 39.0 Gb BluRay Turbobit
2. Sezon 1080p Bölüm 01-10 [tüm bölümler] dual 41.0 Gb BluRay Turbobit
3. Sezon 1080p Bölüm 01-10 [tüm bölümler] dual 44.3 Gb BluRay Turbobit

Destekçi üyelere özel indirme linkleri

# Destekçi üyelik ile bize destek olabilir ve reklamsız linkleri görebilirsiniz.
Üzgünüz, Ancak Bu Alanı Görüntüleme Yetkiniz Bulunmamaktadır.

Yorumlar 1 NFO (Teknik Özellikler)
Tavsiye diziler:
Breaking Bad indir
Breaking Bad
Breaking Bad

Breaking Bad dizisi son yıllarda adından en çok söz ettiren dizilerden bir tanesidir. Dizinin 1. sezonunda Walter...
2008 Türkçe dublaj
indir
9.5
Chernobyl indir
Chernobyl
Çernobil

Chernobyl dizisi, hepimizin bildiği gerçek bir felaketten esinlenilerek 2019 senesinde HBO tarafından çekilmiştir....
2019 Türkçe dublaj
indir
9.4