Film indir Hd » Boxset Film indir » Deadpool Serisi (1-2) Boxset indir

Deadpool Serisi (1-2) Boxset indir

/ Görüntülenme: 709 / Yorum: 0
deadpool boxset indir

Deadpool boxset indir. Aksiyona ve komediye doyamayacağınız Deadpool serisi ilk iki filmi ile hd olarak sitemizde. Ryan Reynolds canlandırdığı süper olduğu kadar über kahramanımız Deadpool iki farklı macera ile bizlerle buluşuyor. 2016 ve 2018 yapımı filmler 4K kalitesinde sitemizde. Şimdiye kadarki bütün süper kahramanları unutun. Böylesi bir süper kahramana henüz rastlamadık! Deadpool hem mizacıyla, hem tavırlarıyla süper kahraman olabilmekten en uzak süper kahramanlardan biri. Zira o Deadpool olmadan, henüz Wade Wilson iken de böyleydi. Hayatı ise kanser olduğunu öğrendiğinde değişti. Doktorlar ona kurtulamayacağını söyledi. Ama karşısına gizli bir grup çıktı ve ona “Weapon X” projesinden söz etti. Bu program akabinde Wade Wilson kanseri yenebilecekti. Pek istekli görünmese de denemeye değer diye düşündü ve Woapon X programına katılmayı kabul etti.

Tıpkı ona söz verdikleri gibi kanserden iz kalmadı ve Wade Wilson eskisinden daha büyük bir güce sahip oldu. Ama bunun bir bedeli vardı. O artık eskisi gibi değildi. Hem de hiçbir bakımdan! Artık alması gereken bir intikam vardı. Deadpool serisi indir seçeneği ile hem ilk filmdeki hem de ikinci filmdeki eğlenceli maceraya ortak olabilirsiniz. Zira ikinci filmde gördüğümüz Deadpool, hâlâ aynı Deadpool! Hatta belki ilk filmden daha bile komik. İkinci filmde ise karşısında Cable isimli karakteri görürüz. Cable, Deadpool’un adeta zıddıdır. Cable, Russell diye bilinen başka bir mutantın peşindeyken, Deadpool ise onu durdurmak zorundadır. Bunun için X-Force adında bir ekip kurulur ve macera başlar! Kaliteli bir maceraya ortak olmak için sitemizden Deadpool Boxset Türkçe dublaj indir seçeneğini kullanarak filmi indirebilirsiniz.

Benzer Filmler bölümünden serinin indirmek istediğiniz bölümüne tıklayabilirsiniz.

Deadpool Boxset Türkçe dublaj indir

Ad: Deadpool 1,2 Yıl: 2 Film Yönetmen: Tim Miller Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Bilim-kurgu
Oyuncular: Ryan Reynolds, Karan Soni, Ed Skrein, Michael Benyaer, Stefan Kapicic, Brianna Hildebrand, Style Dayne, Kyle Cassie, Taylor Hickson, Ayzee

Deadpool Boxset indirme linkleri

Deadpool Boxset alternatif linkler

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle