Ücretsiz
hd film indir

Labirent Serisi indir

Labirent 3 indir
Labirent 3: Son İsyan
Maze Runner: The Death Cure

Labirent: Son İsyan serinin 3. filmi olarak karşımıza çıktı. Thomas ve dostları öncesinde...
2018 Türkçe dublaj
indir
Labirent 2 indir
Labirent 2: Alev Deneyleri
Maze Runner: The Scorch Trials

Labirent 2. filmi olan Alev Deneyleri ile 2014 senesinde tekrar vizyona girdi. Roman uyarlaması...
2014 Türkçe dublaj
indir
Labirent 1 full indir Ölümcül Kaçış
Labirent: Ölümcül Kaçış
The Maze Runner

Labirent 1 indir. Üç filmlik bir seri olarak karşımıza çıkan Maze Runner serisinin ilk filmi...
2014 Türkçe dublaj
indir

Maze Runner Boxset indir

Labirent film serisi toplam üç filmden oluşmaktadır. Orijinal adı ile Maze Runner Boxset olarak bilinen seri aynı isimli roman serisinden sinemaya uyarlanmıştır. Bir grup gencin bir labirente tıkılıp kalması ve geçmişlerine dair hiç bir şey hatırlamaması ile başlayan seride daha sonra gençlerin buradan kurtulup içinde bulundukları deneyin ikinci serisine geçmesine tanık olmuştuk. Son filmde ise tam olarak neyin içerisinde olduklarını anlayan gençler bu oyunu kuran "WCKD" isimli oluşuma açtıkları savaşı izleme fırsatı buluyoruz.

Labirent Boxset indir filmlerinde WCKD adlı grubun kuruluş hikayesine kısaca göz atacak olursak daha önce defalarca karşılaştığımız gibi bir virüsün yayılması sonrasında insanların yavaşça zombiye dönüşmesi bulunuyor. Labirentin içerisinde bulunan gençler ise tamamen bağışıklığı olan ve tüm dünyanın umudu olarak görülen gençler oluyor. Maze Runner indirmek isteyenler sitemizden Türkçe dublaj Boxset olarak serinin 1., 2. ve 3. filmlerini bedava olarak indirebilirler.

Labirent Serisi filmleri

Labirent indirmek isteyenler için serinin ilk filmi Labirent 1: Ölümcül Kaçış olarak karşımıza çıkıyor. Bu filmde yüksek duvarlarla çevrili bir alan içerisine bir grup genç hapsedilmiştir. Her hafta bir kişi gelecek şekilde sürekli sayıları artan bu gençler günün belirli saatlerinde açılan labirentin içerisine girerek çıkış yolu aramaya çalışırlar. Çabaları sürekli sonuçsuz kalan gençlerin kaderi aralarına katılan Thomas adlı bir çocuk sonrasında değişecektir.

İkinci film olan Labirent 2: Alev Deneyleri filminde ise bu gençler tutuldukları alandan kurtulmuş ve özgürlüklerine kavuştuklarını düşünmüşlerdir. Fakat dışarıda karşılaştıkları manzara onları dehşete düşürür. Etraftaki bütün yapılar yerle bir olmuş ve dünya kıyamet sonrası bir yıkım yaşamış hale gelmiştir. Etrafta hiç insan kalmamış ve Thomas'la arkadaşları ne yapacaklarını şaşırmıştır. Çok zaman geçmeden labirentten kaçmadıklarını ve bıraklar serbest bırakıldıklarını anlayacak ve yeni sınavlar içerisinde kalacaklardır.

Son film olan Labirent 3: Son İsyan filminde bütün bu olup bitenler sonrasında gençler neyle karşı karşıya kaldıklarını anlamış ve kendilerine gönülsüz şekilde deneyler yapan WCKD adlı organizasyonun peşine düşmüştür. Bir grup isyancı ile yolları kesişen Thomas ve dostları onlarla birlikte bu organizasyonun üzerine giderek uzun zamandır süren bu oyuna son vermek isteyecektir.
Kategoriler: Boxset Film indir
Yorumlar 1 NFO (Teknik Özellikler)
Tavsiye Seriler:
Yenilmezler Serisi (Avengers Boxset) indir
Yenilmezler Serisi
Avengers Boxset

Toplu halde süper kahramanları izleme fırsatı bulduğumuz Yenilmezler film serisinin orijinali ise Avengers Boxset...
2012-2019 Türkçe dublaj
indir
4 film
Ölümcül Deney Serisi indir
Ölümcül Deney Serisi
Resident Evil Boxset

Resident Evil indirmek isteyenler için Ölümcül Deney serisi Türkçe dublaj 1080p ve 4K indirme linkleri ile...
2002-2016 Türkçe dublaj
indir
6 film