Film indir Hd » 1080p » Bir Zamanlar Hollywood'da (2019) film indir

Bir Zamanlar Hollywood'da (2019) film indir

/ Görüntülenme: 621 / Yorum: 0
bir zamanlar hollywood'da indir

Bir Zamanlar... Hollywood'da efsane yönetmen Quentin Tarantino'nun sekizinci filmi olarak karşımıza çıkıyor. 4k ve 1080p full hd olarak Türkçe dublaj yayınladığımız film 2019 yapımıdır. Filmin konusuna gelecek olursak popüler tv dizilerinden bir tanesinde rol almayı başarmış bir erkek oyuncunun bu sektörde işi ilerleterek film sektörüne adım atmaya çalışması konu alınıyor. 2019 senesinin en ses getiren filmlerinden bir tanesi olan Bir Zamanlar Hollywood'da 4k indir. Rick Dalton'un rol aldığı western türündeki dizi yayınlanmaya başladıktan sonra çok başarılı izlenme oranlarına ulaşmıştır. Dalton dizinin kendisine getirdiği bu başarıyı kullanarak televizyondan uzaklaşıp film sektörüne giriş yapmak ister. Dalton'un kendisi gibi yaşı ilerlemiş olan dublörü Cliff Booth'ta kendisi ile aynı fikirdedir.

Zaman akıp gittikte ikilinin yaşları ilerlemekte ve büyülü Hollywood dünyası onlara gittikçe uzaklaşmaktadır. Rick'in karşı komşusu olan Sharon Tate ise Hollywood kapılarını kendisi için aralamış ve sektörün yükselen yıldızlarından bir tanesi olmaya başlamıştır. Charles Manson ve tarikatı bu yükselişi görüp Tate ve dör arkadaşının ışıltılarla dolu yükselişinin önünü kesecektir. Quentin Tarantino imzası ile yayınlanan Bir Zamanlar Hollywood'da filmi indir ücretsiz olarak sitemizdeki yerini alıyor. Filmin yıldızlar ile dolu oyuncu kadrosunda Leonardo DiCaprio, Margot Robbie ve Brad Pitt yer alıyor. 2019 yapımı filmin Türkçe dublaj'ının seslendirme kadrosunda ise Talha Sayar, Murat Şen ve Selay Taşdöğen gibi isimler yer alıyor.

Bir Zamanlar Hollywood'da Türkçe dublaj indir

Ad: Once Upon a Time... in Hollywood Yıl: 2019 Yönetmen: Quentin Tarantino Tür: Komedi, Dram
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Emile Hirsch, Margaret Qualley, Timothy Olyphant, Julia Butters, Austin Butler, Dakota Fanning, Bruce Dern

Bir Zamanlar Hollywood'da turbobit indir

m1080p RARBG
1080p
1080p Bluray REMUX
4K Bluray REMUX

Bir Zamanlar Hollywood'da m1080p indir

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle