Ücretsiz
hd film indir

Film İstek Bölümü

Filmindirhd.com sitesi olarak en iyi filmleri en kaliteli şekilde paylaşmayı ilke edinmiş bir ekibiz. Sitemiz yayın hayatına geçtiği günden beri ses ve video kalitesi olarak mevcut olanın en iyisini kullandık. İnternet'te kolay kolay bulamayacağınız filmleri sunduk. 60FPS ve Open Matte versiyonları nette sunan ilk ve tek site olduk. Sizin sayenizde geliştik, büyüdük. Şimdi sizlere elimizden geldiğince karşılık vererek bu dayanışmayı daha güçlü bir şekilde sürdürmek istiyoruz.

Kısa bir süre için her üyeye bir film isteme hakkı veriyoruz. Türkçe dublajı ve filmin yeterli kaynağı varsa ayrıca ses filme oturabiliyorsa, bunu bulabildiğimiz her versiyon ile hazırlayacağız. 

Ancak sizlerden bazı isteklerimiz olacak.

1- İstediğiniz filmin IMDB linkini ve tercih ettiğiniz versiyonu (m1080p, 1080p, Remux) mutlaka belirtin.

2- İstediğiniz filmin Türkçe dublajı olmaması ihtimaline karşı, “bulamazsanız orijinal dilde, Türkçe Altyazı olur” diye belirtin.

3- Lütfen ne oldu, ne zaman vs gibi sorular sormayın. Bu iş bizim için bir ekstra ve günlük işlerimizin arasına sıkıştırarak yapmaya çalışacağız.

4- Filmlerin altına istek yazmayın. Yorum kısmına yazdığınız istekler silinecektir.

5- İstekleriniz arasında mutlaka ulaşamayacaklarımız, herhangi bir kaynağı bulunmayan filmler olacaktır. Bu yüzden kesin eklenecek diye bir söz veremiyoruz. 

6- Ve her zaman istediğimiz şey… Lütfen izlediğiniz filmlerin altına “filmle ilgili” yorum yazın. Biz bu işi sevdiğimiz için, bir karşılık beklemeden yapıyoruz. Kimseden bir teşekkür beklemiyoruz, sadece yorum yapmanızı istiyoruz. Yorumlarınız hem bizim için yol gösterici olacak hem de sitemizin yükselmesine yardımcı olacaktır.

İstek Şablonu
Film Adı:
IMDb linki:
Kalite:

NOT: 20 yorumu olmayan üyeler ve ziyaretçiler istek yapamaz. Sadece teşekkürler şeklinde spam yorum yapanların yorumları silinecektir. Filmler hakkında fikrini paylaşan üyeler ve destekçiler film isteğinde bulunabilir. 

KOLAY TAKİP EDEBİLMEK ADINA BULAMADIĞIMIZ İSTEKLERİ SİLİYORUZ. İSTEĞİNİZ SİLİNDİYSE FARKLI BİR FİLM İSTEĞİNDE BULUNABİLİRSİNİZ.


Yorumlar 27