Ücretsiz
hd film indir

Matrix Serisi indir

Matrix 3 indir
Matrix 3: Revolutions
The Matrix Revolutions

Matrix 3 Revolutions serinin son filmi olarak karşımıza çıkıyor. Makineler hala Zion şehrini ele...
2013 Türkçe dublaj
indir
Matrix 2 indir
Matrix 2: Reloaded
The Matrix Reloaded

Matrix 2 indirmek isteyenler için 2003 senesinde vizyona giren Matrix Reloaded Remastered...
2003 Türkçe dublaj
indir
Matrix 1 indir
Matrix
The Matrix

Matrix filmi geçmişten günümüze kadar en başarılı bilim kurgu filmlerinden bir tanesidir. Yaşanan...
1999 Türkçe dublaj
indir

Matrix Boxset indir

Yönetmenliğini ve senaristliğini Wachowski kardeşlerin üstlendiği Matrix 1-2-3, izleyenlerin gerçeklik algısını bozacak türden bir hikayeye sahip. Zira izleyenlerin çoğu kendine şu soruyu soracak; Yoksa bir simülasyonda mıyız? Film bu tema üzerine kurulu ve Wachowski kardeşler bu felsefeyi izleyiciye oldukça başarılı bir şekilde aktarabilmiş durumda. 1999 yılında seyirciyle buluşan serinin ilk filminde Thomas adında bir bilgisayar programcısının kendisine bu soruları sorduğunu görürüz. Bir simülasyonun içinde yaşadığı hayatı sorgulayan Thomas’ın yolu Morpheus ve Trinty ile kesişir. Gizemli bir şekilde karşısına çıkan bu iki insan sayesinde sorguladığı yaşantının bir simülasyon olduğunu öğrenir ve Morpheus’un ekibine katılır. Yaşadığı simülasyondan kurtulan Thomas, Matrix’i ve gerçekliği araştırmaya başlar. 63 milyon $ bütçe ile çekilen ilk film 460 milyon $ gişe hasılatı elde etmiştir. 

2003 yılında izleyici beğenisine sunulan ikinci filmde ise Thomas, yani yeni adıyla Neo, güçlerini tanımaya ve onları kullanmayı öğrenmeye başlamıştır. Öyle ki seçilmiş kişi olan Neo, Matrix’e girişleri kontrol eden ajanlar dahi karşısında duramaz. Morpheus ve Trinty ise seçilmiş kişiyi kaynağa götürmelidir. Serinin ikinci filmine harcanan toplam bütçe ise 150 milyon $ civarındayken elde edilen gişe hasılatı 735 milyon $ kadardır. 
Serinin üçüncü filminde ise Neo kaynağa varır ve Mimar ile yüzleşir. Mimar’dan öğrendiği gerçeklerin ardından karşısına bir seçim çıkar. Bu seçim bütün yaşamın seyrini değiştirecektir. Neo barışı sağlamak için doğru olanı yapmak zorundadır. Gerçekliği tekrar sorgulamanıza sebep olacak bu filmi Matrix boxset indir seçeneği ile sitemizden indirebilirsiniz. 

Matrix Oyuncuları

Oyuncu kadrosunda Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving, Joe Pantoliano gibi isimlerin yer aldığı Matrix’in ­yapımcılığında Wachowski kardeşlere eşlik eden isim ise Joel Silver olmaktadır. Warnes Bros ve Village RoadShow Pictures tarafından dağıtılan filmin müzikleri Don Davis tarafından tasarlanmıştır. Bir başyapıt sayılan bu üçlemeyi sitemiz üzerinden Matrix boxset Türkçe dublaj indirmeniz mümkündür. 

2000 yılında düzenlenen Akademi Ödülleri’nde En İyi Ses Kurgusu, En İyi Ses Miksajı, En İyi Film Kurgusu, En İyi Görsel Efekt ödülleri alan Matrix, toplamda 4 Oscar ödülüne sahiptir. Başarılı distopik filmlerin en üst sıralarında yer alan bu filmi yüksek kalitede izlemek için Matrix boxset 4k indir seçeneğiyle indirebilirsiniz.
Kategoriler: Boxset Film indir
Yorumlar 4 NFO (Teknik Özellikler)
Tavsiye Seriler:
Buz Devri Serisi indir
Buz Devri Serisi
Buz Devri Boxset

Buzul çağda yaşayan bir grup hayvanın başlarından geçen olaylar üzerine şekillenen Buz Devri serisinin...
2002-2016 Türkçe dublaj
indir
5 film
Deadpool Serisi indir
Deadpool Serisi
Deadpool Boxset

Şimdiye kadarki bütün süper kahramanları unutun. Böylesi bir süper kahramana henüz rastlamadık! Deadpool hem...
2016-2018 Türkçe dublaj
indir
2 film