Film indir Hd » 1080p film indir » Görünmez Adam (2020) film indir

Görünmez Adam (2020) film indir

/ Görüntülenme: 955 / Yorum: 0
görünmez adam 2020 indir

Görünmez Adam 2020 indir. Orjinal Adı Invisible Man olan 2020 yapımı fantastik, korku filmi bedava indirme linkleri ile sitemizde. Genç bir kadının çevresinde geçen hikayesiyle dikkat çeken filmde her dakika artan gerilimin izleyenleri ekran başına kitlediği film 1933 senesinde aynı isimle yayınlanan klasik filmin uyarlamasıdır. Görünmez adam filmi ilk olarak ise H.G Wells adlı yazarın romanından senaryo haline gelmiştir. Cecilia Kass, zengin ve zeki bir bilim adamı ile sevgilidir. İkilinin mükemmel başlayan ilişkileri zamanın geçmesi ile bilim adamının giderek kontrolcü ve baskıcı bir karaktere dönüşmesiyle kabusa döner. Fiziksel ve duygusal şiddet görmeyen başlayan genç kadın bu duruma daha fazla dayanamayarak bir gece yarısı erkek arkadaşının yanından kaçar. Ondan kurtulabilmek için olabildiğince uzağa gitmeyi kafasına koyan Cecilia eski erkek arkadaşının peşine düşeceğini düşünerek yeterince uzaklaştıktan sonra saklanmaya karar verir.

Saklanmak için kız kardeşi ve arkadaşlarından yardım isteyen genç kadın bir süre sonra eski sevgilisinin intihar ettiği haberini alır. Görünmez Adam türkçe dublaj hd indir filminde eski erkek arkadaşı ölümünden sonra belirlediği mirasında genç kadına büyük bir servet bırakmıştır. Cecilia kendisine kalan bu miras sonrasında saplantılı adamın kurmaca bir ölüm düzenlediğini düşünerek dehşete kapılır. Bir süre sonra birbiri ardına ilginç ve ürkünç tesadüfler yaşamaya başlayan kadın kimsenin göremediği birisi tarafından takip edildiğini anlar. Bu durumu kimseye inandıramayan Cecilia bu durum ilerledikçe akıl sağlığını yavaşça kaybetmeye başlar. Görünmez Adam 4k indir ücretsiz olarak sitemizdeki yerini alıyor.

Görünmez Adam Türkçe dublaj indir

Ad: The Invisible Man Yıl: 2020 Yönetmen: Leigh Whannell Tür: Korku, Gizem, Bilim-kurgu, Gerilim
Oyuncular: Elisabeth Moss, Oliver Jackson-Cohen, Harriet Dyer, Aldis Hodge, Storm Reid, Michael Dorman, Benedict Hardie, Renee Lim, Brian Meegan, Nick Kici

Görünmez Adam indirme linkleri

m1080p RARBG
1080p
1080p Bluray REMUX
4K Bluray REMUX

Görünmez Adam alternatif linkler

Benzer filmleri indir

Yorumlar
Kodu Güncelle